המאבטחת הבינלאומית (המקומית) מעלה הילוך לקראת ISE2019

HSL או בשמה המלא High Sec Labs, הנה יצרנית ישראלית המפתחת פתרונות KVM מאובטחים לתקשורת, USB וגם AV. בחברה שנוסדה ב-2008  הספיקה להתבלט כמובילה בשוק ה-KVM, אשר הופך מאתגר היות וכמות סוגי החיבורים אותם יש למתג ולאבטח – רק גדלה. עם מבט קצר לאחור וממוקד עוד יותר לפנים, שוחחנו עם עמית אילוז, מנהל מכירות ישראל בHSL, על מנת לשמוע על תובנות מ 2018 ותכניות ל 2019

, AVmaster מגזין המולטימדיה
פתרונות מעוצבים וגם מאובטחים (תמונה - אתר HSL)

מה הצגתם ב-2018 ולאיזה שווקים היו מכוונים הפתרונות ?

אילוז: "HSL מספקת פתרונות חומרה להגנת סייבר לארגונים מרובי רשתות- צבאות, ארגוני ביון וסייבר, ומשרדי ממשלה בארץ ובעולם. הנגיעה שלנו ב ISE קשורה בעולם המיתוג בין מחשבים בעמדת המשתמש המאובטח – secure KVM. ב 2018 הצגנו בדוכן של קרמר אשר משווקת אותנו תחת השם שלנו, את מגוון הפתרונות של החברה, כאשר מרבית הפתרונות היו לשוק המאובטח."

איזו אסטרטגיה יישמתם ב-2018 על מנת להתאים למגמות שזיהיתם ?

"בהיבט הטכנולוגי, הרחבנו את יכולות עיבוד התמונה שלנו בצורה משמעותית וכיום אנו נותנים מענה רחב למגוון גדול של לקוחות והתקנות הדורשות עיבוד וידאו, שיתוף מספר רב של מקורות על מסך אחד, שיתוף יעיל של עכבר ומקלדת בהתקנות של חדרי בקרה מורכבים ועוד.

בהיבט המסחרי, זיהינו כי הפתרונות שלנו החלו להיות חלק משמעותי מאוד בעולם האינטגרציה ויצרנו שיתופי פעולה עם קרסטרון ישראל, עם חברת IHSE הגרמנית ועם חברת סילורה פיתוח הישראלית. העמקנו את הקשר עם חברת ד.מ הנדסה, השותפה הטבעית שלנו בעולמות אבטחת המולטימדיה, ובנוסף נפתחנו אל מול מתקיני הבוטיק כגון אוניקום, טקמוד ועוד. בנוסף, השקנו קו מוצרים לא מאובטח אותו משווקת חברת דגן מולטימדיה, ובכך אנחנו נותנים מענה של פתרונות KVM איכותיים ומתקדמים לשוק המבקש זאת."

, המאבטחת הבינלאומית (המקומית) מעלה הילוך לקראת ISE2019, AVmaster מגזין המולטימדיה
עמית אילוז (תמונה AVM)

היכן נוכל לפגוש אתכם ב-ISE הקרובה ?

"בשני מקומות עיקריים: בביתן IHSE, שם נציג את פרי פיתוח שיתוף הפעולה בינינו  – הכנסת רכיב חציצה שלנו אל פורט מטריצה של IHSE במקום רכיב חיצוני כפי שנעשה עד היום, דבר היוצר יחידה אינטגראלית המבטיחה התאמה מלאה בין הטכנולוגיות, חסכון משמעותי ברכיבים בהתקנה. ויחד עם חברת סילורה אשר תציג שיתוף אינטגרציה של קומביינר וידאו יחד עם המערכת KVM OVER IP שלהם. בנוסף יהיו מוצרים ופתרונות שלנו תחת מותגים אחרים שזה עיקר הפעילות שלנו בשוק העולמי – OEM."

 

כיצד מבדלים פתרון המיועד למגזר הבטחוני מהמגזר העיסקי ? היכן יש השקה בינם?

"באופן כללי, לקוחות בטחונים מוטרדים יותר מסוגיות אבטחת מידע, ולקוחות אזרחיים מוטרדים יותר מסוגיות שימושיות. אחת המגמות שהחברה מקדמת היא הנגשה של מערכות המשמשות להגנת סייבר לעולם האזרחי הלא מפוקח – מוסדות פיננסים, בתי חולים וכדומה.  ההנגשה באה לידי ביטוי במוצרים שעל פניו מאוד דומים בהתנהגות למוצרים אזרחיים רגילים ואינם דורשים הטמעה משמעותית אצל הלקוח. פן נוסף הוא היכולת להנגיש את המחיר שיהיה קרוב ככל הניתן למוצר אזרחי ברמה מקבילה. מן ההיבט השני, הלקוחות הביטחוניים חיים בעולם מתקדם ודינמי ודורשים גם הם יכולות מיתוג ועיבוד וידאו מתקדמות כמו בעולם האזרחי, מבלי לפגוע באבטחת המידע. ההשקה של הלקוחות הללו היא בעיקר בתחום השימושיות, הידע הנצבר בעולם חדרי הבקרה ומוקדי ההפעלה של הלקוחות הביטחוניים יחד עם תפיסת הפעלה מתקדמת מחלחל לחדרי הפעלה ברשויות המקומיות, מוקדי בקרת מבנה, NOC אזרחיים וכו', וחברות וארגונים אזרחיים רבים מבינים שלמרות שהם לא בטחוניים בהגדרה עדיין הם פגיעים מאוד למתקפות סייבר שונות, והן מחפשות שותפים שיסייעו בהתמגנות מבלי לפרוץ מסגרות תקציב."

אילו חידושים תציגו ב-2019 ?

"החידושים העיקריים שנציג הם Secure Combiner KVM 16/8 port ,  משפחה של מכשירים אשר מסוגלת להציג עד 16 מקורות על מסך אחד או שניים, בצורה דינמית משתנה וגמישה בצורה אינטואיטיבית למשתמש – פתרון שהושק ב 2018 אבל לראשונה מוצג בתערוכה בינלאומית – הפתרון יוצג בדוכן של חברת סילורה.

פורטים משולבים של משדר או מקלט עם חציצה מובנת במטריצת KVM גדולה – יוצג בדוכן של IHSE – פתרון חדש וייחודי שלא קיים עדיין אצל שום יצרן בעולם (למיטב ידיעתי), המשלב דרישה אבטחתית מחמירה בתקן ישראל ואיכות ודיוק גרמניים." 

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל