יום רביעי , מאי 27 2020

המשחק מעולם לא נשמע טוב יותר!

מותג האודיו פרמיום של אפל, ביטס  ד"ר דרה, הולך לעשות את זה בגדול, אחרי שכבר נתנו חסות למובילי דעה בענפי ספורט מגוונים כמו סרינה וויליאמס, אלכס אובשקין, שחקן הגולף ג'סטין תומס, ושחקן הסקי לינסדי ווהן, הוכרזה שותפות ביניהם לבין הליגה של הגדולים – ליגת ה NBA 

שיתוף פעולה ארוך שנים

לברון ג'ימס, דריימונד גרין, ג'יסון טאטום, קרל אנטוני טוונס, ג'ימס הרדן, ובן סימונס, ייצגו את הערכים של ביטס בצורה הטובה ביותר, ויככבו בסרטוני הפרסומת ובליין המוצרים שלה. הסכם החסות, שחתמה ביטס עם ליגת ה NBA כולל גם את WNBA, ואת ליגת ה G. הזכויות שלה הן רב שנתיות, ומתחילות כבר מהחודש הבא. ביטס תשיק ליין מוצרים מקוריים ורשמיים עבור ליגת ה NBA, שכוללים אוזניות באיכות סטודיו ודיבוריות ויירלס, ותמשיך את החסות עד להודעה חדשה. 

השילוב האולטימטיבי בין ספורט, תרבות, פופ וטכנולוגיה

"ביטס חידשה את תחום הסאונד בעולם המוזיקה, והפכה להיות לאחד ממותגי חוצי התרבויות החדשניים ביותר ברחבי העולם כולו, השותפות עם ליגת ה NBA מהווה הזדמנות עבורנו לשלב בין ספורט, תרבות הפופ וטכנולוגיה על מנת לספק חוויה, שאין כמותה עבור לקוחותינו ברחבי העולם", מציין נציב הליגה אדם סילבר. 

מביטס נמסר, שהבחירה בשחקני ה NBA נעשתה בזכות היכולת שלהם לייצג את התרבות הגלובלית, השילוב של סגנון חופשי, כדורסל ומוסיקה הופך אותם למייצגים הטבעיים של המותג שלנו, אלן איברז'ן ידוע בזכות ריקוד ההיפ הופ שלו מחוץ למגרש, לברון ג'ימס הוא פריק של מוזיקה חדשה, והרשימה רק ממשיכה, השילוב שם NBA פשוט מתיישב באופן מושלם, ומרגיש כמו שסוף סוף הגענו הביתה, מציין לוק ווד, הנשיא של מותג הפרמיום ביטס ד"ר דרה. 

מותג הפרמיום ביטס מחליף את מותג האוזניות הרמן / JBL נפרד מליגת ה NBA לאחר 4 שנות חסות לליגת הכדורסל הגדולה בעולם.