המשקפיים החדשים של Epson מושקים בישראל

Epson משיקה בישראל את משקפי Moverio BT-35E החכמים עם בקר מבוסס אנדרואיד, עבור מפעילי רחפנים, בידור, הנדסה ושירותי בריאות. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
EPSON
, AVmaster מגזין המולטימדיה
EPSON

Epson משיקה בישראל את משקפי המציאות הרבודה Moverio BT-35E שנועדו להפוך יישומי סיוע מרחוק לקלים ואינטואיטיביים הרבה יותר. המשקפיים מיועדים למגוון יישומים מסחריים כגון סיוע מרחוק, הדרכה טכנית והדגמות מכירה מרחוק ובעיקר מיועדים לתחומי מפעילי הרחפנים המקצועיים, לענפי הבידור, הנדסה ושירותי הבריאות. 

המשתמשים במשקפיים בטכנולוגיית Si-OLED  מבוסס הסיליקון שפיתחה החברה יכולים לספק מבחר תכנים בהשהיה קצרה ממגוון מכשירים באמצעות קישוריות  HDMI או USB-C ותצוגת HD ‏(720p)  ובהירות גבוהה מבטיחות תמונה חדה וצבעים מלאי חיים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
EPSON

 הבקר החדש של המשקפיים החדשים מבוסס אנדרואיד וכולל מסך מגע משולב עם ממשקי משתמש הניתנים להתאמה אישית עם רמקול ומיקרופון. האחסון שלו ניתן להרחבה של עד 2 טרהבייט, והוא כולל GPS מובנה וחיישני תנועה לפתרונות מבוססי מיקום. הוא כולל גם מצלמת 13 מגה-פיקסל עם פוקוס אוטומטי ופנס, ומספק עד ארבע שעות של ביצועי סוללה.

לדברי קובי כהן, מנהל התחום ב-Epson ישראל, החברה מזהה מגוון יישומים מסחריים שימושיים במספר שווקים, דוגמת סיוע מרחוק והדרכה טכנית מרחוק. ״המשקפיים יכולים גם לספק תוכן תלת מימד והעובדה שהם כוללים גם מצלמה קדמית, מעבר למצלמה שבבקר, מסייעת בעת עבודה במקומות צרים, צפייה בפרטים קטנים, או הפעלה באזורים חשוכים במהלך משימות סיוע מרחוק״. 

פתרונות התוכנה לסיוע מרחוק, המיועדים למשקפי ה- Moverio הזמינים כיום בשוק, מקשרים בין מהנדסי שטח וטכנאים למומחים הנמצאים רחוק מהם. כך ניתן להעביר מידע והוראות בצורה ויזואלית ומילולית באמצעות תקשורת דו-כיוונית חיה כדי לתקן בעיות מורכבות. ארגונים רבים במגוון מגזרי תעשייה משתמשים כיום במשקפיים חכמים שהוכיחו את עצמם כמגבירים את היעילות התפעולית ומפחיתים את זמן ההשבתה של ציוד תקול״.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
EPSON

כהן אומר כי המשקפיים גם מפחיתים את ההשפעה הסביבתית בכך שהם מציעים סיוע, הדרכה, תחזוקה ותיקון מרחוק וכי השימוש בהם מפחית משמעותית את טביעת הרגל הפחמנית מכיוון שמומחים טכניים אינם צריכים עוד לנסוע למרחקים ארוכים כדי לספק סיוע, לתקן ציוד או להעביר הדרכה באתר.

ה-Moverio BT-35E ממשיך להיות זמין כמוצר עצמאי עבור לקוחות המעוניינים להתחבר לסמארטפונים תואמים של אנדרואיד או למחשבי Windows, נתון שמאפשר לבחור את הפלטפורמה המתאימה והנוחה ביותר ללקוח. מחיר הבסיס למשקפיים בישראל טרם נקבע, אך בארה״ב המחיר מתחיל מכ-800 דולר.  


תמונה ראשית – EPSON

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל