הסורקים של Epson זכו בשבעה פרסי DataMaster Lab

החל מ'הכי קל לשימוש' ועד 'הטוב ביותר באיכות התמונה'. 

ככל שארגונים רבים יותר עוברים לדיגיטציה של מסמכים, כך עולה גם חשיבות הסורקים בהם משתמשים. הפרסים שהוענקו לקו הסורקים של Epson מעידים על הרבגוניות והאיכות של הפתרונות

, AVmaster מגזין המולטימדיה

Epson זכתה בשבעה פרסי DataMaster Lab לשנת 2022  עבור כמה מדגמי הסורקים העסקיים הפופולריים של החברה. הפרסים הוענקו לאחר בדיקות קפדניות על-ידי מעבדת הבדיקות הבלתי תלויה DataMaster Lab והם  מעידים, לדברי החברה, על איכות ושימושיות המוצרים שכבר אומצו על ידי מספר רב של עסקים מגדלים והיקפים שונים. 

בדברי הענקת הפרסים ציינו הבוחנים כי הסורקים של Epson זכו בפרסים ״בגלל הישגים מעולים בתחומים שכוללים 'איכות תמונה', 'קלות השימוש', ו'חוויית המשתמש, כשהסורקים שנבחנו  מדגימים כיצד Epson מספקת הן את צורכי המשתמש והן את הצרכים העסקיים״.

 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
יניב אמינוף, קרדיט - דניל אסתרקין-פוניה

הסורקים הזוכים:

Epson DS-360W – איכות תמונה טובה ביותר / יחס גודל קובץ

Epson DS-730N – איכות תמונה טובה ביותר / יחס גודל קובץ

Epson DS 32000 – איכות תמונה טובה ביותר / יחס גודל קובץ

Epson DS 30000 – איכות תמונה טובה ביותר / יחס גודל קובץ

Epson DS-730N – חוויית משתמש טובה ביותר

Epson DS 32000 – הסורק הקל ביותר לשימוש

Epson DS 30000 – הסורק הקל ביותר בלשימוש

 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אפסון

״דיגיטציה של מסמכים תופסת תאוצה בקרב ארגונים רבים והיא תומכת בסביבות עבודה מרוחקות והיברידיות ומשפרת את זרימת העבודה ואבטחת המסמכים״, אומר יניב אמינוף, מנהל מכירות החטיבה העסקית, הדפסה וסריקה,  Epson ישראל. לדברי אמינוף, ההכרה מעידה על הערך העסקי שהסורקים מציעים ועל פשטות השימוש בהם לאורך תהליך זרימת העבודה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

לדברי אדוארד בילסון מ- DataMaster: "הזוכים בפרס הם סורקים שיוצרים קובץ PDF קטן, כך שעלות האחסון שלו בענן זולה, ולמרות זאת הם מבטיחים את ערך התכנים שלהם". הסורק של Epson שזכה בפרס 'חוויית משתמש טובה ביותר', מתאפיין במגוון רחב ואינטואיטיבי של תכונות ופונקציות. ״בנוסף יש לו יכולת טובה מאוד של טיפול במסמכי מקור בהשוואה למכשירים מתחרים שנבחנו בבדיקות זהות במעבדה הבלתי תלויה של DataMaster Lab. המשתמשים במכשירים זוכים אלה ייהנו מפרודוקטיביות רבה יותר״, אמר בילסון. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אפסון
שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל