העוזר הקטן שלי – מרקר לסריקת מסמכים

העידן הנוכחי מוגדר כמעבר מעולם הדפוס לעולם הדיגיטל, ולכן באופן מובהק דורש ממשק שיחבר בין השניים. סריקת מסמכי דפוס והמרתם לטקסט דיגיטלי, ללא צורך בהקלדה, הם פעולות שמתבצעות כיום בהינף יד

עידן הדפוס אומנם הולך ונעלם, אבל ידע עצום עדיין שמור בטכנולוגיית הדפוס הוותיקה. אחת הבעיות שנובעות עולה בממשק שבין מידע שנלקח מהדפוס ובין הצורך בהמרתו לידע חדש ודיגיטלי. סטודנטים, מרצים ואנשי המקצועות החופשיים נתקלים לא פעם בצורך להיעזר במקורות מהדפוס לצורך הכנת מסמך חדש, כמו; עבודת סמינריון, כתיבת מחקר שמבוסס על מקורות שונים, מסמך מסכם מחומרי ארכיון ועוד. והטרחה מרובה, החל מצורך בצילום מסמכים בספריות ציבוריות, דרך סימון משפטים וסיכומם ועד להקלדה של החומר החדש.

העוזר הקטן שלי – מרקר לסריקת מסמכים, AVmaster מגזין המולטימדיה

המרקר הסורק של חברת “ScanMarker” הוא אמצעי המשמש כממשק שמחבר בין שני עולמות: הדפוס והדיגיטל. מדובר באמצעי עזר חדשני שסורק מסמכים ומקליד את המידע בזמן קצר. המוצר בגודל של טוש מרקר סטנדרטי והוא מסתנכרן למחשב, לטאבלט או לסמרטפון בתקשורת WIFI, בלוטוס או באמצעות כבל USB.
המרקר הסוקר מתממשק אל רוב מכשירי הסלולר והמחשבים, שפועלים במערכת ההפעלה IOS, אנדרואיד ולמערכות המחשב- אפל ומייקרוסופט.

מעבר להעתקה טקסטים מדפוס לדיגיטל ה- ScanMarker מתרגם מילים וגם משפטים שלמים ב- 40 שפות שונות.

צעד אחר צעד

שלבי הפעלת המוצר הם פשוטים ומובנים. בשלב ראש מתבקשים המשתמשים להוריד למכשיר היעד: המחשב, הטאבלט או הסמרטפון את התוכנה המצורפת למרקר הסורק.
מפעילים את הבלוטוס במכשיר היעד, ויוצרים תקשורת בין שני המכשירים באמצעות לחיצה על המרקר הסורק למשך 3 שניות.
בשימוש הראשון מומלץ להגדיר את השפה, מהירות הסריקה, הקריאה ואפילו את יד הסריקה, ימין או שמאל. המרקר מסוגל לסרוק עד למרחק של מטר בין מכשיר היעד לבין הסורק.

עצה ידידותי למשתמשים – המרקר הסורק מגיע עם מחבר USB, שמאפשר התחברות בתקשורת מהירה יותר.
המכשיר מצויד בסוללות נטענות, נוח לשימוש ולנשיאה בכיס או בארנק.
מחיר באמזון: כ- $80.

מרקר סוקר עם יכולות נרחבות

המרקר הסורק של חברת ScanMarker אינו היחיד בשוק, גם חברת IRIS מבית  Canonמציעה את ה-  IRISPen Air 7 שפועל על אותו עקרון טכנולוגי, ומציע בנוסף גם קריאת ברקודים, לוגואים, חתימות, מספרי חשבונות בנק, מספרי צ'קים ועוד.

IRISPen Air 7 מתרגם טקסטים מ- 130 שפות, מגיע במידות של עט סטנדרטי, ומתממשק לכל מערכות ההפעלה המוכרות. משקלו כ 30 גרם והוא נטען באמצעות סוללות מובנות.
מחירו באמזון הוא: כ- $130 (קיים שילוח לישראל).

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל