הפינוק החדש בדירות יוקרה – עוזרת אישית בכל מקום

חברת היזמות הנדל"נית מניו-יורקי, טישמן ספייר (Tishman Speyer) משדרגת את פרוייקטי היוקרה שלה בעזרת שילוב עוזרות אישיות בהפעלה קולית

החברה, המפתחת פרויקט להשכרת דירות יוקרה בשם ג'קסון פארק בלונג איילנד, נעזרת בעוזרת החכמה של אמאזון, אלקסה, על מנת להפוך את כל 1871 הדירות בפרויקט לבתים חכמים. מומחים בתחום הנדל"ן באזור סבורים שאם הפרויקט יצליח, הוא עשוי להציב רף חדש לשוק כולו. זה המשך המגמה של אימוץ טכנולוגיות "בית חכם" המוצעות היום בחלק מפרוייקטי היוקרה, כמו גם בפופולריות גוברת של פתרונות טכנולוגיים בתחום מבית אמאזון, גוגל, Crestron ואחרות.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- דניאל ברמן, בלומברג

הדירות בג'קסון פארק נמצאות בשלושה בניינים גבוהים מזכוכית (הגבוה ביותר בגובה 177 מטר) הסמוכים למסילת הרכבת ובמרכזם פארק פרטי ושתי בריכות שחיה. דירות הפנטאוז בארבע הקומות העליונות יבנו מראש עם תשתית חכמה עבור חשמל חכם ואף מיזוג האוויר שניתן יהיה לשלוט בו באמצעות פקודות קוליות. מי שירצה ליהנות מהתענוג, יצטרך לשלם שכר דירה חודשי של עשרת אלפים דולר עבור הפנטהאוז היקר ביותר (לפי ספייר, העלות הנוספת לציוד הפנטהאוז במערכות חכמות הוא כ-$1,000).

האביזרים החכמים בפנטהאוזים יהיו מחוברים ישירות אל "Alexa Show", מערכת מקבילה של אלקסה עם מסך וידאו, באמצעותה ניתן למשל לראות מה נעשה בחדרים אחרים בבית או לחפש תמונות מספרית המדיה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

גם מי שנמצא בדירות הפחות יקרות, יוכל להשתמש המערכות החשמל החכמות על מנת להפעיל מכשירי חשמל קיימים בעזרת הפקודות הקוליות. מחירי השכירות לדירות הללו יהיו כ-2,180$ לדירות סטודיו,2,600$ לדירות עם חדר שינה אחד ו-4,400$ לדירות עם שני חדרי שינה, אך מי שיחתום לחוזה לשנה, יקבל חודש אחד של שהייה ללא תשלום.

 

בעתיד גם הבניין עצמו עשוי להפוך לבניין חכם, וזאת הודות ל-Skill מיוחד עבור אלקסה אשר יפותח ע"י החברה, ויאפשר להזמין שירותים שונים בבניין ואף בשכונה. למעשה, השאיפה היא ליצור מעין קהילה וירטואלית בה כל אחד יוכל לקבל עדכונים על חוגים או פעילויות שונות, כך שתחושת הזרות המוכרת כל כך מפרויקטים של דירות יוקרה אולי תעשה קצת פחות נפוצה.

חברת ספייר מתכננת להרחיב את שירות הבתים החכמים ולהקים פרויקטים דומים גם בערים גדולות נוספות בארה"ב כגון סן-פרנסיסקו, וושינגטון ואחרות.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל