יום רביעי , אפריל 14 2021

הרצאת הפתיחה של רפי שאלתיאל בכנס הלקוחות של סיסקו היתה הכרזה על כיוון של חברה – בינה מלאכותית

בכנס הלקוחות שנערך היום (יום ב') במשרדי סיסקו, זכו האורחים להיחשף לעוצמתה של סיסקו (Cisco) אשר מאפשרת ללקוחותיה ליהנות הן מפתרונות On-prem והן בענן בצורה היברידית, או במילים אחרות ליהנות מכל העולמות

הרצאת הפתיחה של רפי שאלתיאל בכנס הלקוחות של סיסקו  היתה הכרזה על כיוון של חברה – בינה מלאכותית, AVmaster
רפי שאלתיאל, סיסקו (תמונה - לינקדאין)

סיסקו, אשר החלה לשלב בינה מלאכותית בפתרונותיה כחלק מחזון מימוש נכון ומקצועי יותר, מאמינה שניהול פגישה בעידן הנוכחי יכול להיות מקצועי הרבה יותר במידה ואוספים את כל המידע החופשי לפני ובמהלכה. הדבר ישפיע על המוכנות, על ניהול הפגישה, על הסיכומים ואפילו על המעקב. 

"אם אני נכנס לרכב בשעה 18:30 והווייז מציע לי לנסוע הביתה, מה הסיבה שמערכת חדר לא תציע לי להתחיל פגישה שמופיעה לי ביומן?" שואל רפי שאלתיאל, Collaboration Team Leader and CTO בסיסקו, את הלקוחות הרבים שהגיעו. ובאמת, ניכר כי בסיסקו עמלו רבות במטרה להפגיש את עולמות התוכן והעניין של המשתמשים אשר מפוזרים באיים שונים של כלים ומכשירים, במטרה לאפשר חוויה מדויקת ואפקטיבית יותר. 

פגישות בסביבה שמבינה אותך

שאלתיאל סקר את הוובקס אסיסטנט – ה'עוזרת האישית' של סיסקו אשר מופעלת באמצעות קול, והדגים מספר שימושים אינטראקטיביים ב LIVE.
אחד הפתרונות אותו פיתחה החברה הוא ה People insight, במטרה למקסם את תוצאות האינטראקציה הבינאישית. הרעיון הוא שבאמצעות מקורות מידע חשופים וזמינים, ניתן לבנות פרופיל משתמש מדויק דיו, מבלי לפגוע בפרטיות המשתמשים. פרופיל זה יוצג לפני ומהלך הפגישה ויאפשר למשתתפים לייצר תקשורת בינאישית קרובה ומדויקת יותר. הפתרון כולל פיצ'ר לזיהוי פנים, יכולת אשר מאפשרת ליחידת ה IT לאסוף מידע כמו מי השתתף בפגישה, כמה השתתפו, נצילות של חדר ועוד פרמטרים רבים מהם יכול להפיק הארגון מידע רב וכמובן לקבל החלטות איכותיות יותר. 

המערכת 'יודעת' להשתיק באופן אוטומטי רעשים לא רצויים אשר עלולים להישמע מהמשתתפים הרבים אשר נמצאים כל אחד במקום אחר. רעשים כמו כלב נובח בביתו של משתתף אחד או ניידת משטרה בקרבת משרדו של משתתף אחר, יחסכו משאר המשתתפים. 

לדברי שאלתיאל המערכת יצרה 200 מיליון פרופילים בשבוע הראשון להרצתה. 

הרצאת הפתיחה של רפי שאלתיאל בכנס הלקוחות של סיסקו  היתה הכרזה על כיוון של חברה – בינה מלאכותית, AVmaster
אייל רגב, סיסקו (תמונה - לינקדאין)

ממשקים בינאישיים איכותיים באמצעות בינה מלאכותית- Contact Center לפי סיסקו

בסיסקו בחרו למנף את מגוון הכלים לפתרון מקיף עבור עולמות ה Contact Center. ה Customer journey analyzer  אוסף את כל המידע מערוצי התקשורת של כל לקוח סופי, ממגוון סוגי המכשירים והערוצים בהם הוא פונה ל Contact Center ומציגה אותו בצורה מרוכזת ויעילה לנציג המטפל. הנציג נהנה מהצעות שהמערכת מציגה ומתאפשר לו לטפל בצורה איכותית יותר בלקוח הפונה. גם כאן תוך שילוב בינה מלאכותית. 

שאלתיאל סקר את ההכרזות והחידושים הרבים של סיסקו בעולם ועל צפי הגעתם לישראל. עוד הרחיב על ה CISCO JABBERWebex TeamsWebex Board ופתרונות נוספים של החברה.

אייל רגב, System Engineer Collaboration, דיבר על פתרון ה room kit mini – מערכת וידאו לחללי עבודה קטנים/בינוניים הבנויה סביב המודל החדש של סיסקו. מדיה-בר הכולל בתוכו את כל מרכיבי המערכת (קודק, מצלמה, רמקולים ומיקרופון) כך שמהירות ההתקנה וההקמה של חדר וידאו נמדד בדקות ואינו מצריך שום שינויי תשתית. עוד כוללת המערכת כניסת USB המאפשרת להשתמש בה כהתקן לאפליקציות ה Collaboration של כל יצרן אחר בשוק וכך ליהנות ממודולריות וגמישות מקסימליות. 

נשמע ונראה מבטיח 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל