פולי הכריזה על משפחת טלפוני מדיה לשימוש עם Teams של מיקרוסופט

, AVmaster מגזין המולטימדיה
על שולחן העבודה, עם תמיכה מלאה ב-Teams (תמונה: Poly)

 

פולי (Poly) – פלנטרוניקס (Plantronics) עד לפני זמן מה – הכריזה על Poly CCX, משפחה חדשה של טלפונים שולחניים עסקיים המתחברת באופן טבעי לפתרון שיחות הוועידה Teams של מיקרוסופט (Microsoft).

למעשה שני הטלפונים המוצעים כעת במשפחה, CCX 500 ו-CCX 700, מביאים את הפונקציונליות של Teams ישירות אל שולחן העבודה כך שכל הפעולות שניתן לבצע באמצעות הפלטפורמה, זמינות דרך תצוגת המדיה של הטלפון: משיחות טלפון, דרך תזמון פגישות ועד שיחות וועידה בפועל.

הטלפונים החדשים אמורים לפשט תהליכים. כך לדוגמה כדי להתחבר לשיחת ועידה כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על ההתראה שלה בלוח הזמנים.

"אנחנו כל הזמן שומעים מהלקוחות שלנו שהם זקוקים לכלים ופתרונות שיתאימו לצרכים שלהם, ולא ההיפך. העבודה יחד עם מיקרוסופט מאפשרת לנו לדחוף את הגבולות של הגדרת שיתוף הפעולה עם פתרונות שפשוט עובדים, ולא משנה מה", אמר שאנטנו סארקר, סגן נשיא ביצועי ומנכ"ל קבוצת עסקי המערכות האישיות בפולי.

CCX 500 ו-CCX 700, שאמורים להיות זמינים בשוק החל ברבעון השלישי של השנה, מגיעים עם תמיכה ב-Polycom HD Voice והם מצוידים בתצוגת צבע תומכת מגע. CCX 700 מצויד במצלמת וידאו המאפשרת לנהל ועידות וידאו ישירות דרכו. שני המכשירים ימשיכו גם לספק תמיכה ב-Skype for Business.

"פולי ומשפחת ה-CCX החדשה שלה, עם התמיכה ב-Teams, עוזרים לנו למקד את המאמצים שלנו להביא לכל סביבת עבודה חוויית Teams אחידה ומבוססת, משולחנות אישיים ועד למרחבים משותפים וחדרי ישיבות. החוויה העקבית בכל אזורי העבודה עוזרת ללקוחות שלנו להקטין את עלויות ההכשרה ולהאיץ את הפריסה", אמר איליה בוקשטיין, מנהל שותפים בקבוצת ה-Teams של מיקרוסופט.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל