התעשייה חוזרת למפגשים עם Crestron – מצאו את עצמכם בתמונות

שמש ים וטכנולוגיה, זו הייתה הכותרת של האירוע הראשון של התעשייה שהתקיים פנים אל פנים, בנוכחות פיזית ולא מעבר למסכים מאז פריצתה של מגפת הקורונה לחיינו לפני כשנה. האירוע התקיים ביוזמת Crestron ישראל, שכחברה מרכזית בתעשייה הישראלית, הזמינה מנהלי פעילות ומנהלי מכירות לאירוע שכולו שמש, ים ואוכל טוב – בקיצור אירוע שכולו כיף.

מעל הכל הייתה ברורה השמחה של כולם לחזור למפגשים מן הסוג הזה, פנים אל פנים – להיפגש עם שותפים וגם עם מתחרים לארוחה טובה, הרצאה טובה וקצת FUN. קשה היה לפספס את השמחה המדוברת והגעגועים לשגרה, כשהעדות הבולטת לכך הייתה הנוכחות המרשימה של כלל המוזמנים: נציגים מכל האינטגרטורים המובילים בשוק טרחו והגיע וכיבדו אותנו בנוכחותם. 

מ-Crestron ישראל רוצים להודות שנית לכולם על ההשתתפות.

כן ירבו!

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל