יום רביעי , אפריל 14 2021

התצוגות המתקדמות ביותר – לשילוב כיף וחינוך בפארק בקטאר

חברת SARNER הבינלאומית תתכנן, תעצב ותבנה את 'הסיפור של קטאר' במתקן שעשועים בפארק חדש במדינה. פארק השעשועים הולך להכיל כל מה שאפשר לדמיין – זה נשמע טוב וייראה אפילו יותר טוב

תמונה ראשית - AVinteractive

התצוגות המתקדמות ביותר – לשילוב כיף וחינוך בפארק בקטאר, AVmaster
תמונה - avinteractive

שילובים של תרבות, פנאי, חינוך וטכנולוגיות תצוגה מתקדמות, תמיד עובדים טוב יחד, בעיקר מכיוון שזה מצביע על עוד ועוד רוחות המנשבות בערוצי השוק והצרכנות הבינלאומית ולאו דווקא זו הבסיסית של מזון, דלק או שאר מוצרי צריכה, אלא גם בפתרונות חוויה מושקעים המאפשרים לספר את ההיסטוריה של תרבות מסוימת, באמצעות יכולות וניסיון של אחרת, ובכך להמשיך ולבנות את הגשר לפערים וחילוקי דיעות גלובליים. חוויות הופכות שלמות ומזוהות יותר בכל העולם באמצעות המגע הרב תרבותי או במילים אחרות- הפוטנציאל שטמון בשיתופי פעולה בפרויקטים מהסוג הזה, מעודד ביותר. 

הפעם – פארק מים חדש המוקם בקטאר, יכלול מתקן שמטרתו להציג את 'הסיפור של קטאר' על גבי מאה השנים האחרונות, עם נגיעות של היסטוריה רחוקה עד עידן פארק היורה וכמובן מבט לעבר העתיד בכדי להוסיף עניין. המיצג מדגיש את תגליות השמן בקטאר משנות ה-30 וימחיש את השפעותיהן כיום, דרך מציאת השמן, דרכי יצורו והמסחר בו. 

הסיפור כולו יוצג באמצעות מתצוגות תלת ממדיות, הקרנות ותאורה סופר מתקדמת, לצד אמצעים טכנולוגיים 'פיזיים' בשביל להשלים את החוויה שיכללו ערפל מדומה, חום ורעד בכיסאות הצופים. 

המתקן כולו מצוי בתוך בנין המתנשא לגובה של 80 מטרים אשר עוצב לטובת הפרויקט, בתוך פארק הכולל כ 36 מתקנים. החזון מדבר על להפוך את המתקן החדש לאטרקציה המרכזית של הפארק ולזו שתהיה מזוהה איתו יותר מכל, ועל מנת להשיג את המטרה הושקעו משאבים רבים בתכנון וכמובן בטכנולוגיות בעלות הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

רוס מגרי, מנכ"ל SARNER אמר: "ל SARNER מעל 50 שנות ניסיון בהובלת פרויקטים בפארקי שעשועים ובמוזאונים ברחבי העולם, עם התמחות באופן העברת התוכן לקהלי המטרה ויצירת חוויה ייחודית באמצעים טכנולוגיים." 

הרעיונות היצירתיים, החדשנות והיזמות, ישפיעו כנראה על השוק הבין לאומי וימשיכו להציב סטנדרט איכותי לשילוב תכנים באטרקציות תיירותיות או מקומיות, ולמרות שהפרויקט רק בתחילתו, יהיה מעניין לעקוב אחרי ההתפתחות ולקוות שגם אצלנו בישראל נוכל ליהנות מדברים דומים בעתיד.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל