וויירסטורם ודומוטץ יציגו במשותף ב-ISE 2019 פתרון הפצת A/V עם ניהול מרחוק

, AVmaster מגזין המולטימדיה
NetworkHD 600 – ועכשיו עם כלי התמיכה מרחוק של דומוטץ (תמונה: WyreStorm)

 

וויירסטורם (WyreStorm) ודומוטץ (Domotz) ישתפו פעולה ב-ISE 2019 כשיציגו ביחד, באותו דוכן, פתרון proAV משולב שיציע ניהול מרחוק כדי לאבחן ולטפל בבעיות מערכת, אם וכשהן מתרחשות, בצורה מהירה ככל האפשר.

שתי החברות יציגו את פתרונות ה-AVoIP של ווירסטורם בהן משולב כלי הניהול מרחוק של דומוטץ. כלי זה יכול לבחון את מצב המערכת, לקבל תזכורות לקבל נושאים שזקוקים לטיפול, לעזור להציג תמיכה מרחוק, וכיוצא בכך. המטרה היא להגיש לאינטגרטורים כלי שיאפשר לנצל טוב יותר את המשאבים שלהם, ועקב כך גם להגדיל את ההכנסות. כך בין השאר, המערכת מתחברת ישירות למודול מובנה במערכות של וויירסטורם כדי להעביר מרחוק עדכונים מידיים. במקביל, העברת התראות חזרה אל האינטגרטור מבוצעת באופן מיידי בכדי לקצר את זמן הטיפול ככל האפשר.

כלי הניהול מרחוק ישולב במערכות ה-AVoIP המעודכנות שהציגה וויירסטורם לאורך השנה האחרונה, כולל בסדרת NetworkHD 600 המאפשרת העברת ניתוב תכני 4K ו-HDR באמצעות חיבור 10 גיגה-בייט באתרנט תוך שימוש בטכנולוגיה של SDVoE.

"דומוטץ מציעה כלי ניטור וניהול מרחוק מוביל המשמש מקצוענים כדי לספק ללקוחות שירות מצוין ובאותו הזמן להקטין את עלות התפעול. אנחנו שמחים לעבוד בצמוד לוויירסטורם כדי לאפשר לאינטגרטורים להבין מרחוק מה קורה במערכות שהם פורסים", ציין ג'יי בי פאולר, מנהל ההכנסות הראשי של דומוטץ.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל