ויהפוך החלון את עורו ויהיה למסך מגע אינטראקטיבי

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

אמפייר דיגיטל סיינס (Empire Digital Signs), ספקית פתרונות תצוגה אינטראקטיביים ושלטים דיגיטליים מניו יורק, הכריזה כי היא מציעה טכנולוגיה חדשה שיכולה להפוך כל חלון סטנדרטי לתצוגת מגע אינטראקטיבית.

לפי החברה מדובר בפתרון נוח במיוחד לפרסום מקומי שיכול להציג את בית העסק כמתקדם, ולעשות זאת מבלי להזדקק למקום נוסף בארגון כדי לספק את הפתרון האינטראקטיבי המבוקש. במקביל, הפתרון לפי אימפייר מספק בדיוק את אותן יכולות כמו קיוסקים של מידע, ועם איכות תגובה השמורה לטלפונים חכמים.

לדברי החברה מדובר בפתרון שיכול להתאים לתרחישים כמו מציאת מיקומים בתוך מבנים בדו/תלת ממד, כדי לספק חומרים שיווקיים כמובן, כדי להציג תפריטים במסעדות כך שניתן יהיה לעיין בהם ולבדוק את המנות מקרוב גם לפני שנכנסים פנימה, כדי לשחק במשחקים ואפילו כדי לגלוש באינטרנט. כמו כן ניתן להציג פרטים אודות מזג אוויר וחדשות בהתאמה לבקשת המשתמשים, ואפילו לערוך סקרים או למלא טפסים.

החברה מכוונת את הפתרונות הללו לכל תחום אפשרי בו, כאמור, נעשה שימוש בתצוגות דיגיטליות והיא גם מספרת שמדובר בפתרון שיכול לשפר את היעילות התפעולית של הארגון או העסק, ולהגדיל במידה רבה את המודעות ואת מידת התקשורת עם הלקוחות.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל