שבת , אפריל 17 2021

ויז'ואל סקיוריטי מונתה כמפיצה רשמית של טרנד מיקרו בישראל

מחזקים את סל פתרונות האבטחה – ויז'ואל סקיוריטי, היא זרוע הפצת פתרונות הגנת נתונים ואבטחת סייבר של ויז'ואל ד.ג. 

ויז'ואל סקיוריטי, זרוע ההפצה לפתרונות הגנת נתונים ואבטחת סייבר של חברת ההפצה ויז'ואל ד.ג, מונתה כמפיצה הרשמית של יצרנית פתרונות אבטחת הסייבר הבינלאומית טרנד מיקרו בישראל. 

ויז'ואל סקיוריטי מונתה כמפיצה רשמית של טרנד מיקרו בישראל, AVmaster
רויטל אוחיון (תמונה יח"צ)
ויז'ואל סקיוריטי מונתה כמפיצה רשמית של טרנד מיקרו בישראל, AVmaster
ינון גולן (תמונה קובי דוברז)
ויז'ואל סקיוריטי מונתה כמפיצה רשמית של טרנד מיקרו בישראל, AVmaster
רונן עמיאל (תמונה - יח"צ)

טרנד מיקרו היא מובילה עולמית המפתחת פתרונות אבטחת מידע וסייבר המאפשרים להעביר מידע דיגיטלי באופן בטוח יותר. הפתרונות החדשניים של החברה המיועדים לעסקים וארגונים מספקים שכבות רבות של הגנה מפני איומים וניהול סיכונים למרכזי נתונים, לסביבות ענן, רשתות ארגוניות, IoT, דואר אלקטרוני ותחנות קצה. בין פתרונות טרנד מיקרו נכללים פתרונות כל הפתרונות של החברה פועלים במשולב על מנת לאתר איומים ולספק הגנה מקושרת למרכז שליטה ומאפשרים הגנה טובה ומהירה יותר. לטרנד מיקרו מערך מודיעין איומים מן המתקדמים בעולם. 

הפתרונות של טרנד מיקרו נוספים לסל פתרונות אבטחת המידע והגנת הנתונים שמופצים על ידי ויז'ואל סקיוריטי, ביניהם: Veeam, Radware, Exagrid ועוד. 

ינון גולן מנהל פעילות ויזואל סקיוריטי, אמר: עם הקמת פעילות ויז'ואל סקיוריטי שמנו לנו כמטרה לגייס יצרן אבטחת מידע מוביל ואני שמח לצרף את טרנד מיקרו הידועה בהובלתה את שוק אבטחת המידע העולמי ב- 30 השנים האחרונות. עם מגוון הפתרונות של טרנד מיקרו עבור סביבת הענן ועבור הסביבה הפנים ארגונית, אני סמוך ובטוח כי נוכל לשלב כוחות ולהוביל את שוק אבטחת המידע בישראל. 

גולן הוסיף: "הסינרגיה בין יצרני החומרה אותם מייצגת קבוצת ויז'ואל וכן פתרונות אבטחת המידע וניהול הרשתות שלנו לבין טרנד מיקרו היא כלי חשוב להצלחה וליצירת ערך מוסף אדיר לשותפים העובדים איתנו כיום ואשר יצטרפו להצלחה בהמשך".

רויטל אוחיון, מנהלת פעילות טרנד מיקרו בישראל, מסרה: "אנו שמחים להכריז על חתימת הסכם הפצה עם ויז'ואל סקיוריטי כחלק מהמשך הצמיחה שלנו בישראל. אנו משוכנעים שהצטרפותה למערך ההפצה יתרום רבות לחיזוק הנראות והנוכחות שלנו בשוק ויסייע בהגדלת מספר השותפים והלקוחות הסופיים העובדים אתנו בישראל וכפועל ישיר מכך – ביסוס מעמדה של טרנד מיקרו כיצרן מוביל בעולמות אבטח המידע בישראל”.

רונן עמיאל מנהל מערך השותפים ב Trend Micro ישראל: "לאחר בחינת מספר חברות הפצה אני סמוך ובטוח שמצאנו את המפיץ המתאים לנו כמו ״כפפה ליד״ שיעזור לנו להשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו להשיג השנה. ההיכרות המעמיקה של ויז'ואל עם השותפים המובילים בארץ תסייע לנו להגדיל את הנוכחות בארץ ולחשוף את פתרונות אבטחת המידע המובילים שלנו לשוק".


רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל