זום ואלטיה בשיתוף פעולה שהביא טכנולוגיית AV מתקדמת ל-850 משרדי אובר ברחבי העולם

, AVmaster מגזין המולטימדיה
משרד באובר לאחר התקנת המערכות החדשות של זום ואלטיה שמקבלות חיזוק מה Mercury של Crestron (תמונה: Altia Systems)

במסגרת תהליך שדרוג מקיף באובר (Uber) הוטמעו פתרונות חדרי הוועידה של זום (Zoom) ביותר מ-850 נקודות במשרדי אובר ברחבי העולם. בפרויקט, בו שיתפה זום פעולה עם אלטיה מערכות (Altia Systems) וקרסטרון (Crestron), צוידו החדרים שישרתו יותר מ-18,000 עובדים, במצלמת ה-PanaCast 2 הייחודית של אלטיה. מדובר במצלמה הראשונה בעולם שמאפשרת צילום פנורמי ב-180 מעלות ברזולוציה של 4K עם התקנה קלה במיוחד בשיטת חבר והפעל.

השדרוג, אשר זכה באובר לכינוי "יוזמת האודיו וידאו 2.0", נועד לשפר במידה רבה את הפרודוקטיביות בחברה עם שיתוף פעולה רצוף ללא הפרעות ומערך תמיכה טכנית יעיל. בנוסף, המערכת יכולה להתחבר לפלטפורמות נוספות באמצעות ממשק תכנות יישומים (API) ועל ידי כך למלא פונקציות נוספות.

הבחירה במצלמה פנורמית נעשתה על מנת לשתף בשיחה את כל מי שנמצא בחדר ולא להשאיר אף אחד מחוץ לתמונה, במיוחד בחדרים ישיבה קטנים בהם חשוב לשמוע את כולם.

מנהל המוצרים בזום, עודד גל, ציין כי ה-API הפתוח בשילוב מערכות עזר נוספות כגון Intelligent Zoom ו-PanaCast Vivid תורמות אף הן ליעילות של השיחות עם שיפור יכולות המצלמה. מערכות אלו מאפשרות בין היתר התאמה אוטומטית של תנועת המצלמה באופן אופקי ואנכי, וכן ביצוע ההתמקדות הנדרשת.

נשיא הנדסת התוכנה באלטיה, נאביד עלאם, הוסיף כי העובדה שאובר היא חברה עם קצב צמיחה גבוה במיוחד, חייבה פתרון אשר יאפשר לעדכן את כל המצלמות בכל הפיתוחים האחרונים מרחוק על בסיס שימוש במערכות ביג דטה, וכן לספק תמיכה טכנית ללא דופי.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל