חברת אוריקון תפיץ את מצלמות הוועידה של Angekis טכנולוגיות בישראל

חברת אוריקון קיבלה לידיה לאחרונה את הנציגות הבלעדית בישראל של חברת Angekis טכנולוגיות – יצרנית מצלמות לשיחות ועידה. 
, חברת אוריקון תפיץ את מצלמות הוועידה של Angekis טכנולוגיות בישראל, AVmaster מגזין המולטימדיה
Angekis הוקמה ע"י 2 מומחים לעיבוד תמונה לצורך פיתוח מצלמת VC איכותית עבור חברת VDO, המפתחת פלטפורמות WEB לשיחות וועידה, וכיום היא מייצרת על בסיס ידע זה מצלמות איכותיות הנותנות מענה למגוון פתרונות. החברה משווקת את מוצריה ברחבי העולם באמצעות מפיצים בארה"ב, בריטניה, פורטוגל, הודו וכאמור כעת גם בישראל באמצעות אוריקון.

גולת הכותרת של Angekis היא מצלמת VC מדגם Saber, מצלמה ממונעת אשר פותחה לפי דרישות חברת VDO למערכות Video Conference מתוצרתה ואשר מיועדת למערכות הקלטה ומערכות VC איכותיות עם מספר רב של משתמשים. דגם זה של החברה זכה בתערוכת ISE 2016 האחרונה באמסטרדם בפרס בקטגוריית מצלמת ה-PTZ החדשה הטובה ביותר.

, חברת אוריקון תפיץ את מצלמות הוועידה של Angekis טכנולוגיות בישראל, AVmaster מגזין המולטימדיהמצלמת ה-Saber מפיקה תמונה לא דחוסה באיכות של 1080P עם 60fps עם שתי יציאות HDMI-DVI ויציאת USB3 במקביל, שני מנועים שקטים ומהירים אשר מקנים לה תנועה מהירה ושקטה ברדיוס של 340 מעלות וזום אופטי של 12x עם יכולת מהירה של פוקוס אוטומטי בעת התנועה.

מערכת עיבוד התמונה אשר פותחה בשיתוף עם VDO מאפשרת תמונה חדה ונקיה אפילו בתאורה מאוד נמוכה, מה שמקנה תחושת נוכחות אמיתית בעת קיום שיחות ועידה. זווית הצפיה FOV של המצלמה 72.5 יחד עם יכולת זום אופטי 12x מאפשרים לכידה של חדר ישיבות עם מספר משתתפים גדול. היא נשלטת בפרוטוקולים סטנדרטיים וכמוכן ב-RS232 לתוכנות צד ג' ומתומחרת במחיר אטרקטיבי במיוחד (כרבע ממקבילותיה בשוק) עם מחיר מומלץ לצרכן של 1599$ בלבד.

דגמים נוספים שמציעה החברה הם דגם Blade אשר מפיק תמונה דחוסה בחיבור USB2, זוהי מצלמה ממונעת (PTZ) עם זום אופטי 10X אשר מתאימה למערכות VC איכותיות לחדרים בינוניים וקטנים עם תג מחיר נמוך, איכות תמונה גבוהה ושליטה ב RS232 וכן דגם Curtana – מצלמה ממונעת עם עדשה רחבה מאוד (105 מעלות) וחיבור USB2 להצבה בחדרי ישיבות קטנים לקליטת כל הנוכחים בחדר. החברה גם מציעה אביזרים משלימים לטיפול באודיו עבור מערכות ה- VC, ביניהם מערכות Sound Station האחת עם 3 מיקרופונים ורמקול עם לחצני שליטה מובנים ביחידה והשני עם תוספת הרחבת שני מיקרופונים נוספים לחדרי ישיבות גדולים.

רוני ליטמן, סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי בחברת אוריקון: "אני מאמין שמגוון פתרונות ה- VC שיש לחברת Angekis להציע יחד עם איכות התמונה המדהימה ובעלויות של כשליש מהמתחרים, ישנה את שוק ה VC וערכות ההקלטה ויאפשר שיחות איכותיות והקלטה נקיה לקהל יעד אשר משיקולי תקציב וחוסר התפשרות על איכות לא יישמו עד כה פונקציות חשובות אלו בארגון".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל