בחסות חברת השבבים ולנס – אירוע הספורט האתגרי הארוך והקשה ביותר בישראל UltraMan Valens

, בחסות חברת השבבים ולנס – אירוע הספורט האתגרי הארוך והקשה ביותר בישראל UltraMan Valens, AVmaster מגזין המולטימדיהאולטראמן "ולנס" ישראל הראשון, ע"ש סגן אבי פישר ז"ל, הוא אירוע הסיבולת והאקסטרים האתגרי והארוך ביותר שהתקיים אי פעם בישראל. האירוע, שיתקיים ב-15-17 לנובמבר, יימשך שלושה ימים בהם המשתתפים ירוצו ל-85 קילומטרים, ירכבו על אופניים למרחק של 400 קילומטרים וישחו 10 קילומטרים. אולטראמן ולנס ישראל יחצה לאורכו את השבר הסורי-אפריקאי ויחבר בין שלושה ימים. צליחת הכנרת בשחייה, רכיבה לאורך חופו של ים המלח וריצה שתסתיים לחופי מפרץ אילת. האירוע יחבר בין נופי הגליל והגולן, עמק בית שאן והבקעה ויחצה את הערבה בואך אילת. נופים מטריפים, חגיגת צבע וריח, עליות ומורדות, מישורים והרים, יעצימו את חווית ההשתתפות של עשרות הספורטאים והספורטאיות ויסייעו בהתמודדות המאתגרת.

רעיון יצירת והפקת האתגר קרם עור וגידים לאחר ששלושה חברים: דורון אביגדורי, אלירן חי ו-דותן מאיר התנסו בו באופן עצמאי בשנת 2015. הרעיון התפתח לאירוע חברתי לא תחרותי וללא מטרות רווח. האירוע מופק עצמאית ובהתנדבות תוך קבלת תמיכה וסיוע של נותני חסות. נותנת החסות המרכזית לאירוע היא חברת השבבים הישראלית "ולנס" מהוד השרון שחזונה לפריצת גבולות, טכנולוגיים ועסקיים, עומד בקנה אחד עם האתגר האישי והקשה שהציבו לעצמם אנשי אולטראמן. בנוסף, חברו אנשי אולטראמן ולנס ישראל לעמותת Make a Wish, המגשימה חלומות לילדים המתמודדים עם מחלות קשות.

דורון אביגדורי, אחד משלושת המארגנים של האירוע שישתתף בעצמו באתגר אמר: "מדובר באירוע שנערך בפעם הראשונה בישראל ולכן הוא כל כך מרגש. לשמחתנו ההיענות הייתה מדהימה ואנחנו מקווים שאנחנו בתחילתה של מסורת ארוכת שנים".

נלי אלקבץ, סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת "ולנס" הישראלית: "אנחנו רואים חשיבות עצומה בתרומה לקהילה, ואירוע כזה שמשלב ספורט מאתגר עם פעילות חברתית מאתגרת והנצחה של חלל צה"ל, היא בדיוק מה שולנס חרטה על דגלה עם ייסוד החברה".

המירוץ נקרא ע"ש סגן אבי פישר אשר שירת כקצין ביחידה לסילוק פצצות של ההנדסה הקרבית, ונהרג בדרום לבנון בעת חילוץ יחידה מגולני שנקלעה לזירת מטענים.

אתר התחרות: http://www.ultramanisrael.comm
אתר חברת ולנס: http://www.valens.com

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל