אודות אקסטרון אלקטרוניקה (Extron Electronics)

, אודות אקסטרון אלקטרוניקה (Extron Electronics), AVmaster מגזין המולטימדיהאקסטרון היא חברה אמריקאית פרטית הפועלת משנת 1983. המשרדים הראשיים ממוקמים בקליפורניה לצד 50 סניפים ברחבי העולם, ביניהם הסניף הישראלי החדש בפארק הטכנולוגי במודיעין. לאקסטרון קו רחב של כ-5,000 מוצרים. החברה מתכננת ומייצרת רכיבי AV למגוון סביבות: כיתות לימוד, חדרי ישיבות, בתי תפילה, אולמות הרצאה ומרכזי שליטה ובקרה.

הפתרונות של אקסטרון מתחלקים למספר תחומים: תחום האודיו וידאו הכולל פתרונות בתחום AV Switching, Av Control, ווידאו על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP). תחום האודיו: מערכות הגברה, מיקסרים ורמקולים בטכנולוגיה ייחודית. ותחום הארכיטקטורה המזוהה כל כך עם החברה מתחילת דרכה וכולל מנגנונים, נקודות חיבור ואינטרקטורים (כבלים).

החברה פונה לאינטגרטורים, יועצים ולקוחות קצה גדולים כאשר עיקר המחשבה היא לכיוון השוק המוסדי אך לא רק. הפילוסופיה הרשמית המייחדת אותה היא ה"טריפל S ": שירות, תמיכה ופתרונות. רוב הייצור של החברה מתבצע בארה"ב לצד מספר פסי ייצור של החברה בסין, בה מועסקים עובדים של החברה תחת פיקוח, ניהול ו-QA של החברה האמריקאית.

בעלי תפקידים בסניף החברה בישראל
ערן גבעון: General Manager, מנהל סניף Exstron ישראל
ארז מזרחי: Technical Sales Manager
אבי עבו: System Design Engineer

כתובת: המעיין 2, מודיעין מכבים רעות, 7177871
טלפון: 08-670-0777

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל