חברת הועידות StarLeaf משיקה אפליקציה חדשה

StarLeaf הבריטית המייצרת ומשווקת שירותי ועידה בענן השיקה אפליקציה חדשה עם דגש על קולבוריישןחברת הועידות StarLeaf משיקה אפליקציה חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה

היישום הוצג לראשונה במהלך Infocomm 2017  אשר נערכה בחודש יוני, כאשר השירותים הניתנים באמצעותו כוללים הודעות מידיות בין משתמשים, שיחות ווידאו ואודיו וכן הקמת וועידות מרובות משתתפים בצורה מאובטחת הניתנת להטמעה בארגונים גדולים. הצגת יישום זה מקדמת את StarLeaf צעד נוסף בעולם התקשורת האחודה, שכן יישום זה ניתן לשימוש בכל מכשיר, כלומר – מודל BYOD (Bring Your Own Device) המאפשר לארגונים בכל גודל לשמור על תקשורת חזותית, קולית וכתובה באופן רציף מכל מקום.

"זוהי StarLeaf, ולכן תוכלו לצפות כי היישום החדש יאתגר את הסטאטוס קוו ויציע פשטות שימוש ואינטגרציה ללא תחרות," מסר מארק לוני (Mark Loney), מנכ"ל StarLeaf. "אפשרנו לאנשים לעבור באופן טבעי מתקשורת כתובה (צ'אט) פרטית או קבוצתית לוועידת ווידאו מבלי שהמשתתפים ידאגו לגבי סוג המערכת בה הם משתמשים."

חברת הועידות StarLeaf משיקה אפליקציה חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה

הצהצורך עבור צוותי עבודה לשלוח הודעות כתובות, להתקשר ולהיפגש באופן פשוט וקל אינו חדש לארגונים גדולים, אולם חיבור כלי עבודה שונים עם אותן אפליקציות תקשורת לכדי יישום אחד עלול להיות מסורבל ובמקרים מסוימים נדרש שינוי בצורת העבודה השוטפת של המשתמשים וכן הטמעת הפתרון. ישנם יישומים המרכזים מספר יכולות תקשורת בתוכם (כדוגמת WhatsApp), אולם הם אינם ניתנים לאבטחה או ניהול מצד גורם ה-IT  בארגון ולמעשה מהווים סיכון לאותו ארגון.

אפליקציית starLeaf החדשה פשוטה וקלה לשימוש ובעיקר מאובטחת. כלל השיחות, בין אם מבוססות הודעות, אודיו או ווידאו מאובטחות ומוצפנות ולמעשה מאפשרות לגורם ה- IT בארגון שליטה ושקיפות מלאה לכל המתרחש בתחום הוועידות.

"היישום מבית StarLeaf עונה על כל הדרישות ומקדם את המשתמש מחוויה מסורבלת לזורמת ואינטואיטיבית," אמר רופאם ג'אין (Roopam Jain), מנהל תחום וועידות וקולבוריישן ב-Frost & Sullivan. "היישום מכיל את כלל הרכיבים להפוך לאבן היסוד של סביבת העבודה הדיגיטלית לארגונים גדולים."

היישום יהפוך זמין בספטמבר השנה, ניתן יהיה להתקינו על גבי Windows, מערכות הפעלה תוצרת Apple לרבות Mac ו-iPhone וכן כלל מכשירי Android.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל