חברת קלירוואן זכתה בתביעת פטנט וסימן רשום אמריקאי נגד חברת Shure

משרד הפטנטים וסימן רשום בארצות הברית אישר תקפות פטנט ה-Beamforming של חברת קלירוואן

, AVmaster מגזין המולטימדיה
פתרונות ClearOne (תמונה - אתר ClearOne)

בחודש מרץ בשנה שעברה עדכנו כאן לראשונה כי בקשת קלירוואן להוספת פטנט לתביעה נגד Shure אושרה וכעת נראה כי קלירוואן השיגה הישג משמעותי בתביעת הפטנטים שלה נגד חברת Shure. ב-25 לינואר התקבלה החלטה סופית המאשרת את הפטנטים האמורים המכסים את כל האספקטים החידושיים בטכנולוגית מיקרופוני Beamforming מבית קלירוואן.

מנכלי"ת ויו"ר קלירוואן, זי האקימוגלו (Zee Hakimoglu) צוטטה לאחר הודעת הפסיקה: "חברת Shure היכתה בכל חוזקה בניסיון להפר את תקפות פטנט ה-Beamforming Microphone Array-BMA שלנו, מספר 553 – ונכשלה. הפסיקה היום מאשרת את מיקומה של קלירוואן כמובילה חדשנית בטכנולוגית BMA וכן את כוחם וחשיבותם של החידושים מוגני הפטנטים מבית קלירוואן בתחום זה."

טכנולוגיות קלירוואן מוגנות באמצעות לא פחות מתריסר פטנטים רשומים ועוד מספר פטנטים יישומיים הממתינים לאישור. בבית המשפט המחוזי המשרת את המחוז הצפוני של מדינת אילינוי, קלירוואן טענה כי חברת Shure מפרה פטנט שמספרו 9,813,806 הרשום בארה"ב ונוגע לאינטגרציית טכנולוגיות BMA לאריחי תקרה.

האקימוגלו הסבירה: "חברת Shure חמקה בקושי מצו מניעה בבית משפט פדרלי בשנה שעברה, בנוגע להפרת פטנט מספר 186 בעקבות שאלה על תקפות הפטנט בשלב מוקדם של הדיונים. אולם כעת, חבר של שלושה שופטי PTAB-Patent Trial and Appeal Board – משפטני פטנטים וחבר ערעורים חיזק את תקפות פטנט 553 המקיף יותר כנגד הערעור אותו הגישה Shure בבית המשפט."

הפטנט עצמו מכסה מגוון יישומים בתחום ה-Beamforming Array ומכאן ככל הנראה, לא רק Shure על הכוונת של קלירוואן, אלא גם יצרנים אחרים בתחום, והעיתוי – שבוע לפני תחילת ISE 2019 עלול לשרת את קלירוואן בצורה יוצאת מן הכלל.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל