יום ראשון , אפריל 11 2021

חברת SONY מזמינה אתכם לגלות צבעים חדשים

"ה Webinar מרכז את מה שקורה בעולם התוכן למול התשתית והטכנולוגיות הביתיות. יכולות ההפצה על גבי פלטפורמות אינטרנטיות כגון נטפליקס , אפל TV & אמזון TV, מקרבות אותנו לקבלת התוכן שהן מייצרות באיכות הגבוהה ביותר. כל הטוב הזה מתאפשר בזכות סטנדרטים ופורמטים אחידים בין ה Majors – יוצרי התוכן לבין יצרניות הטכנולוגיה". שיחה עם יואב גן מור מחברת AVCOM לקראת האירוע שיתקיים מחר

תמונות - יניב פאר, אנשים ומחשבים

חברת SONY מזמינה אתכם לגלות צבעים חדשים, AVmaster

יואב גן מור

"עיקר הוובינר עוסק בפורמט שנקרא HDR – High Dynamic Range, ועל היכולות שהקידוד נותן ליצרני התוכן למול יכולות שיחזור התמונה על ידי המקרנים והמסכים.
תהליך האבולוציה של ה HDR, היה מלווה בחבלי לידה מאתגרים. יצרניות שונות משכו לפורמטים שונים של HDR ולאחרונה התעשייה התיישרה על פורמט HDR אחיד שמובל ע"י SONY & Dolby והוא ה HDR10. 

הוובינר מועבר על ידי כריסטופר מולינס שעשה דרך ארוכה ומפוארת בתעשיית הסרטים תחת קולומביה סוני. מולינס מסביר איך סוני משלבת את הפורמט בתעשיית הסרטים משלב תכנון הצילום ועד למוצרי הקצה שלה בעיקר במקרני הקולנוע הביתי, אולם זה לאו דווקא אך ורק למקרנים של סוני. כל המוצרים שמגיעים או יגיעו בהמשך עם הסטנדרט של HDR10- מסכים ואפילו טאבלטים וסלולר, יושפעו מפורמט ה HDR10".  

למי כדאי להשתתף ?

"הסמינר מיועד בעיקר למשווקי ומוכרי פתרונות קולנוע ביתי, אך מתאים עבור כל מי שמוכר פתרונות וידאו, אבל לא רק. גם יועצים אשר מאפיינים פתרונות יוכלו להבין לעומק את המשמעויות והיכולות של הפורמט (או הסטנדרט הזה) שלמעשה יכיל בתוכו אפשרות לקבל תכנים גם בעולם העסקי, המשרדי וכמובן בשיחות הווידאו הארגוניות ששוטפות את העולם בתקופת הקורונה. הדרך לממש HDR והיכולת של המסכים והמצלמות להעביר אותו ולקבל בצד השני את התוצאה המרבית, רלוונטיות גם לכל מי שרוצה לתכנן מערכות כאלה עבור ארגונים". 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל