יום רביעי , אפריל 14 2021

חברת Synology מציגה את ה- DiskStation Manager 6.2.2 – פתרון מתקדם לניהול נתונים

חברת Synology, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות NAS, מציגה את ה- DiskStation Manager (DSM) 6.2.2, פתרון מתקדם לניהול נתונים, המציע סדרה של תכונות חדשות, אשר מייעלות את ניהול המידע מצד המשתמשים ומשפרות את ביצועי המערכת

חברת Synology מציגה את ה- DiskStation Manager 6.2.2 – פתרון מתקדם לניהול נתונים, AVmaster
צילום - Synology

"פתרון ה- DiskStation Manager 6.2.2 הוא פתרון אמין במיוחד לתשתיות IT בארגונים והוא מציע למנהלי ה- IT שליטה טובה יותר על כלל המערכות, תוך גמישות מרבית ובכל סביבות העבודה" אומר יואיט לי, מנהל תחום מוצרים ב- Synology.
גיא אבן חן, מנהל החטיבה העסקית בחברת בנדא, הנציגה הרשמית של Synology בישראל הוסיף: "מנהלי IT מחפשים תמיד פתרונות שיאפשרו להם ניהול קל ונוח של נתונים, אשר יובילו את הארגון לתוצאות עסקיות טובות יותר. ה- DSM של Synology הוא בהחלט פתרון כזה ועוד הרבה יותר".

בתוך מגוון היישומים העשיר שמציעה פתרון ה- DiskStation Manager 6.2.2 ניתן למצוא יישומים ליעילות מוגברת של סביבת העבודה, הן עבור אנשי ה- IT והן עבור משתמשי הקצה, ביניהם: אופטימיזציה של המערכת, עדכונים חכמים הניתנים להתאמה אישית, מגוון אפשרויות גיבוי, אחסון, ניהול קבצים, סנכרון ועוד, ליצירת סביבת עבודה יציבה, בטוחה ומנוהלת באופן מיטבי. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל