שיתוף פעולה בין זום ו-HP הוליד יוזמה לבניית ׳קפסולת משרד׳ ייעודית לשיחות זום המשולבת בחללי משרדים קיימים. 

עם יישום ארוך טווח של מתכונת העבודה ההיברידית, ארגונים וחברות מעצבים מחדש את החללים המשרדיים כדי לכלול חלל סגור מיוחד לשיחות זום. והמחיר לקפסולת חדר שמתאימה למיקום בכל משרד: רק 17 אלף דולר

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Room

רוב האנשים כנראה משייכים את השימוש בזום לעבודה מהבית, אבל, חברה אחת מניו יורק מבטיחה את המשך השימוש בפלטפורמת ועידות וידאו גם לאחר שכולנו חוזרים למשרד, היברידי או לא: חברת ROOM המתמחה ביצירת תאי עבודה מוכנים – כמו תאי טלפון וחדרי ישיבות – לחללי משרדים, התחברה ליוזמה של  זום ו- HP והרחיבה את מערך המוצרים שלה כך שיכלול קפסולת משרד ממוזער הבנויה רק לשיחות זום שניתן למקמה בכל פינה פנויה בכל משרד או עסק הזקוק לניהול מפגשי וידאו. 

תא הקפסולה, בעיצוב עכשווי, חומרים ממוחזרים ואיטום לרעשים, תוכנן במיוחד לפגישות זום והוא נולד מהצורך של עסקים רבים בחלל משרדי שנועד במיוחד לפגישות וידאו, אך לא ישתלט על חדרי ישיבות, או יתנהל במרחב הפתוח. "מכיוון שאנו מעצבים את המוצרים מראש, הם מתוכננים עד הפרט האחרון ואנו יכולים לחשוב על חווית המשתמש בצורה עמוקה יותר", אומר מורטן מייזנר-ג'נסן, מייסד שותף בחברת ROOM.

 

הקפסולה – הקרויה Room for Zoom – מתפרקת ומצוייד במצלמת אינטרנט ומסך מגע HP בגודל 27 אינץ', עליו תותקן מראש תוכנת Zoom Rooms. התא אטום לרעש והוא שודרג גם עם שתי רצועות LED לעמעום שיסייעו לשיחות וידאו בהירות יותר. התא מגיע גם עם שולחן מתכוונן לגובה, מקורות חשמל, חלון מלמעלה ומערכת אוורור, כמו גם חפצים קטנים שגורמים לחלל להרגיש פרודוקטיבי יותר, כמו לוח מחיק ואחסון לחפצים אישיים וההרכבה וההתקנה שלו הם ״משחק ילדים״, לדברי החברה. התא מגיע ארוז וניתן לבנות אותו תוך מספר שעות. מכיוון שהוא מודולרי, ניתן להעביר אותו לחלקים שונים של המשרד. המחיר ליחידה מתחיל ב -16,995 דולר (לא כולל משלוח).

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Room

"אנחנו רוצים לעשות מה שטוב עבור הלקוחות שלנו", אמר טיי ביואל, אדריכל פתרונות PSO בזום. "אם הם רוצים לעבוד לגמרי מרחוק, אז אנחנו רוצים לתמוך בכך, ואם הם רוצים להיכנס למשרד, אנחנו צריכים להציע להם את המוצר המתאים גם לזה" ביואל מוסיף ששיתוף הפעולה עם ROOM וחברת HP התאים בדיוק למטרה זו. "שיחות ועידה פשוט נעימות יותר כשאתה לא צריך לדאוג איך הרקע שלך נראה לאנשים שאתה מדבר איתם, או לדאוג לגבי מי הולך להיכנס לחדר", הוא מסביר. "כשחווינו את ההיבטים העיצוביים והאטומים לרעש של מוצרי ROOM, היינו להוטים לשתף איתם פעולה, ואנו שמחים שזה יצא לפועל". 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל