חוויות בלתי נשכחות מתחילות בסאונד מושלם

מתכוונים לבקר בבריטניה בקרוב? כדאי שתפנו זמן לתערוכה שנוצרה בידי האמן מארק פל, וכוללת לא רק מיצג אודיו וידאו מרהיב, שלא נראה ונשמע כדוגמתו. שיתוף הפעולה עם אולם ההופעות המרשים ביופיו Sage Gateshead היווה הזדמנות ליצור תערוכה עם חווית סאונד עוטפת וחד פעמית. מהי הטכנולוגיה שעומדת מאחורי החוויה? 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

40 רמקולים בזווית הנכונה

תערוכת מוזיקה במרחב מאתגר מבחינה אקוסטית דורשת התייחסות מקיפה לכיסוי "הסאונד" בכל נקודה בחלל. על מנת להשיג זאת, חברת Nitelite מתקינה 40 רמקולים בזוויות מותאמות, שמבוססים על אחד מהפיתוחים המעניינים ביותר של: RCF’s active HDL6-A line ההתקנה אורכת כ 3 ימים, ושמה דגש על הזווית הנכונה, שתצליח להתגבר על התקרה המשופעת מזכוכית, ולא פחות חשוב, תשמור על רמה אסתטית גבוהה. 

"הופתעתי לחלוטין מהרמה האסתטית הגבוהה של ההתקנה, איכשהו Nitelite  הצליחו להסתיר את הכבלים הרבים, והרמקולים התמזגו לחלוטין במרחב. רמת הסאונד שנוצרה פשוט מדהימה, כל צליל מצליח לשתף פעולה עם האחר ולמרות הפרטים הרבים מאחורי המוזיקה, הוא נשמע באופן צלול וחד" מציין מארק פל יוצר המיצג. 

על מנת להשתלב בפרויקט, חברת Nitelite שולחת לאמן המוזיקה רמקול לדוגמא, ולאחר כ 15 דקות הוא מבין, שזה בדיוק האמצעי שהוא צריך כדי למקסם את חווית הסאונד בתערוכה שלו. 

תערוכת הצפון

תערוכת הצפון של מארק פל כוללת כ 60 קטעי מוסיקה מקוריים המבוססים על רחשים סביבתיים מרחבי צפון לונדון, ומתכתבים עם הפרשנויות של אמני המוזיקה ששיתפו פעולה ביצירתה. במשך כשנה נאספו צלילים רבים מרחבי הסביבה ועובדו לקטעי מוזיקה עשירים בסגנונות קלאסיים, פולק ואינדי. הקטעים הקוליים המושמעים בתערוכה מבוססים על עיבוד בלבד ללא אפקטים ומניפולציות קוליות, ונשמעים הרבה יותר טוב בזכות מערכת אודיו מוצלחת. 

תערוכת  Great Exhibition of the North 2018 כבר נערכת באולם ההופעות Sage Gateshead באנגליה, ותימשך עד ה 9 לספטמבר 2018. 

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל