יום חמישי , דצמבר 2 2021

 חידושי המקרנים ב-AVTLV 2015

Epson תציג מקרני 3LCD אינטראקטיביים, מקרנים לשטחים ציבוריים, מקרני קולנוע ביתי ומגוון יישומים של המשקפיים החכמים 

ענקית ההדמיה חברת אפסון, תנצל את תערוכת AVTLV 2015 להצגה של כמה מקווי המקרנים  שלה, המיועדים לתחום העסקי/ארגוני, למגזרי החינוך והאקדמיה, לתחום המשרדי, לקולנוע הביתי וכבונוס תדגים כמה מיכולות משקפי המציאות הרבודה של החברה, Moverio BT-200.

EB-X18 – אידיאלי עבור משרדים קטנים

מקרן LCD זה כולל רזולוציית XGA, זום אופטי של 1.2x ותפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה של 3,000 לומן. המשמעות: תמונה חדה ובהירה והצבעים בהירים פי שלושה  ממקרני DLP סטנדרטיים. המקרן LCD מציג ללא מאמץ תמונות עם צבעים מלאי חיים לקבלת תמונה חדה וברורה והוא אידיאלי עבור מצגות ותמונות. הוא נעזר לשם כך ביחס ניגודיות של 10,000:1. באמצעות כניסת HDMI, וידיאו HD ואודיו, התוכן מוצג בקלות ובאיכות גבוהה.

CLO היא דרך חשובה למדידת יכולת המקרן לספק צבע, ובדומה לכל מקרני אפסון, למקרן זה יש תפוקת אור גבוהה במידה שווה של אור לבן וצבעוני לקבלת תמונה בהירה וצבעים מלאי חיים. הודות למחוון ידני לתיקון עיוות טרפז – הייחודי לאפסון ותיקון עיוות טרפז אנכי אוטומטי, הכנת המקרן לפעולה היא מהירה ופשוטה. בלא קשר לזווית המקרן, ניתן ליישר בקלות את העדשה כדי להבטיח תמונה ישרה ונכונה. Colour Universal Design הופך את הפעלת המקרן לקלה יותר, הודות לצבעי LED חדשים וסימוני תפריטים על לוח הבקרה של המקרן.

קישוריות אלחוטית אופציונלית מאפשרת להציג בקלות תוכן ממגוון התקנים ללא צורך לחבר אותם למקרן באמצעות כבל. ה- EB-X18 כולל כרטיס להגדרת חיסכון, פונקציית עמעום אוטומטי של המנורה וטיימר למצב שקט A/V.

 חידושי המקרנים ב-AVTLV 2015, AVmaster
Epson EB-4950WU

EB-1960 – כוונון מיידי והקרנה היישר מהאייפון והאייפד 

סדרת המקרנים EB-1900 תוכננה במיוחד עבור ארגונים וה-EB-1960 מרכז את המיטב שבסדרה. המקרן משלב בהצלחה תמונה איכותית עם מחיר חסכוני ומהווה מכשיר אידיאלי לחברות ולמוסדות חינוך.

המקרן מפגין תמונה באיכות גבוהה, תכונות בעלות ערך מוסף ומחיר נוח במקרן אחד, נייד וקומפקטי. ניתן להתקינו בקלות בחדרי ישיבות, או להעבירו ממקום למקום ולהשתמש בו דרך המחשב. טכנולוגיית 33LCD מבטיחה הקרנה ברורה של תמונות, צבעים חיים וטבעיים ותפוקות גבוהות ושוות של אור לבן וצבעוני, גם באור יום.

בין התכונות הנוספות: תפוקת אור בהירה ביותר, תפוקת אור צבעוני/לבן של 5000 לומן, ניתן לתכנת מראש את פעולות המקרן, וניתן לקרוא קובצי PDF ישירות מהתקן זיכרון בעל חיבור USB. היישום החדש של אפסון להקרנה ברשת, EasyMP, מאפשר למשתמשים להקרין תמונות או מסמכים השמורים בהתקן iOS על-ידי שליחתם למקרן באמצעות רשת.

המחשב אף מציע פרודוקטיביות משופרת הודות ליכולת ההקרנה במסך מפוצל, המציגה סוגי תוכן שונים בו-זמנית, וכן תכונת עבודה עם מספר מחשבים במקביל, המאפשרת הצגת תוכן מעד ארבעה מחשבים בו-זמנית. המקרן אף כולל מחבר DisplayPort המאפשר להציג בקלות תכני וידאו ושמע באיכות HD.

EB-4950WU – התקנה קבועה לארגונים ולתחום החינוך

מקרני ההתקנה הקבועה של אפסון, בינהם גם EB-4950WU, מסייעים לעסקים, בתי ספר ולאוניברסיטאות להקרין בקלות רבה יותר תמונות בהירות וצלולות יותר. קו המקרנים מתאפיין ברמות בהירות גבוהה ביותר של עד 5,200 לומן, הוא עתיר בתכונות, קל לשימוש ומתוכנן כדי להפוך התקנה ושימוש יומיומי לפשוטים ככל האפשר.

ה- Epson EB-4950WU מפגין רזולוציית מסך של Full HD WUXGA. הוא מקרין תמונות בהירות וצלולות, הצבעים מלאי החיים משוחזרים באמינות והתוכן ניתן להצגה במגוון רמות של תאורת היקפית. בנוסף יחס ניגודיות של 5000:1 מבטיח צבעי שחור עשירים ועמוקים בכל פעם.

הודות לפשטות השימוש נטולת הסיבוכים, המקרן קל להגדרה ולשימוש. עם יחס זום רחב, תיקון עיוות טרפז ותיקון Arc ו- Point, ניתן להגדירו במהירות, בקלות ובמגוון מצבים ללא טשטוש או עיוות של תמונה. המקרן אידיאלי להתקנה בחדרי ישיבות גדולים, אולמות להרצאות ואודיטוריומים, הודות לרמות הבהירות הגבוהות ואיכות תמונה של HD. בנוסף הוא מציע גמישות מעולה באמצעות פונקציונליות של מסך מפוצל, המאפשר למשתמשים להקרין תמונות ממקורות נפרדים. לדוגמה, ניתן להציג שתי מצגות נפרדות משני מחשבים ניידים נפרדים, או אפילו ממצלמות שולחניות.

EH-TW7200 – למגוון רחב של סוגי תוכן

אם הפנטזיה הרטובה שלכם היא לצפות במשחק השבת על מסך ענק, אבל, באמת ענק, ובאותו זמן לשכשך בגינה בג'אקוזי, לחברת אפסון יש את הפתרון המושלם: מקרן ה-EH-TW7200  ומי שזכה בתואר "מקרן התמונות הטוב ביותר לשנת 2014" של איגוד TIPA, הנחשב כיום לאגוד המקצועי הגדול והמשפיע ביותר בעולם בתחומי הצילום וההדמיה.

ה-EH-TW7200 מספק תמונות באיכות גבוהה עבור מגוון רחב של סוגי תוכן ובמחיר משתלם. הוא קל במיוחד להגדרה ומאפשר למשתמשים להמיר סרטי HD בדו-ממד לתלת-ממד במגע לחצן. עם רמות גבוהות של יחס ניגודיות ובהירות, הוא מספק דרך מושלמת להעשרת חוויית הקולנוע הביתי. בין התכונות שלו: טכנולוגיית  33D Full HD 1080p, יחס ניגודיות של  120,000:1, תפוקה של אור לבן ואור צבעוני בעוצמה של 2,000 לומן, סופר-רזולוציה במצבי דו-ממד ותלת-ממד, יכולת זום אופטי והיסט עדשה רחב 2.1x. המערכת כוללת זוג אחד של משקפי תלת-ממד המופעל בתדר רדיו.

מקרן  זה, מספק תמונות נפלאות באיכות גבוהה עבור מגוון רחב של סוגי תוכן ובמחיר משתלם. הוא קל במיוחד להגדרה ומאפשר למשתמשים להמיר סרטי HD בדו-ממד לתלת-ממד במגע לחצן. עם רמות גבוהות של יחס ניגודיות ובהירות, זו דרך מושלמת להעשרת חוויית הקולנוע הביתי.

EB-595Wi – כתיבה על הלוח באמצעות האצבעות בלבד

בתחומי החינוך וההדרכה, וכתגבור לקו מקרני הטווח הקצר, תציג אפסון את ה-EB-595Wi.

 חידושי המקרנים ב-AVTLV 2015, AVmaster
EB-595Wi

המקרן הוא ספינת הדגל של מקרני הטווח הקצר של אפסון. זהו מקרן ה-33LCD האינטראקטיבי, הראשון בעולם, המציע לתלמידים ולמורים הפעלה אינטואיטיבית המשלבת כתיבה על הלוח באמצעות האצבעות בלבד. למקרן רמת בהירות של 3,300 לומן, יחס ניגודיות של 10000:1 ומרחק ההקרנה הקצר במיוחד מאפשר להציג תמונות גדולות ממרחק קצר מאוד ומינימום צללים ובוהק – כך שניתן להתרשם מהתוצאות מכל פינה בכיתה, או באולם ההרצאות – בלי לעמעם את האורות. המורים והתלמידים יכולים להשתמש באצבע להוספת הערות ישירות על המסך. 2 עטים אינטראקטיביים של אפסון מאפשרים למורה ולתלמיד, או לשני תלמידים, לעבוד בו-זמנית ולהשתמש בתכונות שונות של העט.

המקרן מדגים אמינות משופרת וחיי מנורה ארוכים יותר של עד 10,000 שעות (במצב Eco). ההפעלה עצמה פשוטה: חבר והפעל – אין זמן התחממות ואין צורך במחשב לטובת הפעלה. הפונקציה האינטראקטיבית אף אינה מחייבת התקנת דרייברים והיא מבצעת כיול אוטומטי. יש לו שתי יציאות HDMI כשאחת מהן מאפשרת חיבור למכשירי אנדרואיד ורמקולים של 16Wמובנים. פונקציית המנחה מאפשרת למורים להישאר בשליטה מלאה כיוון שהם יכולים לבחור איזה תוכן להציג.

ה-Moverio BT-200 – במסלול המחשוב הלביש 

ה-Moverio BT-200, משקפי המציאות הרבודה (AR) של אפסון מיועדים לאנשים בתנועה ולבידור ביתי. הדור הבא של המשקפיים של אפסון פועל על בסיס פלטפורמת האנדרואיד הפתוחה וסולל בפני מפתחים הזדמנויות לפיתוח מגוון אפליקציות וכלים לשימושים מסחריים, עסקיים וביתיים, בחינוך, הדרכה, בידור, משחק, מדע, רפואה, אבטחה ועוד, כשהוא מציב מול עיני המרכיב אותן, מסך בגודל 320 אינץ' (812 ס"מ) באיכות HD.  בלב משקפי ה- Moverio מעבד לבה כפולה במהירות 1.2 גיגהרץ, והם מגיעים מוכנים להתמודדות עם שלל יישומי מציאות רבודה אפשריים, כשהם מצויידים בחיישני מציאות 'רגילה', דוגמת מצלמה קדמית, GPS, מצפן, גירוסקופ,  ואפילו מד-תאוצה. כל אלו מאפשרים למכשיר להבין בדיוק מירבי את תנועת המשתמש כמו גם את העולם הסובב אותו. סוללת המשקפיים יעילה לכשש שעות בין טעינה לטעינה. הן מצויידות ביכולת תקשורת Wi-Fi ומגיעות עם 8 גיגה-בייט של זכרון מובנה וחריץ הרחבה לכרטיסי SD. ניתן יהיה לחברן בקלות למערכות נוספות דוגמת סמארטפונים וטאבלטים באמצעות קישורי בלוטות', USB otg, או Miracast.

חברת מקורות, אחת מעשר חברות המים המובילות בעולם, כבר הודיעה שבחרה במשקפיים החכמים של אפסון, לטובת אנשי התחזוקה בחברה. מהנדסי וטכנאי החברה, יוכלו להיעזר במציאות הרבודה שמציעים המשקפיים לטובת ביצוע מטלות אחזקה מורכבות, תוך אימות באופן אוטומטי שהמטלות אכן התבצעו על פי הגדרות פרוטוקול שהוזן מראש.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל