יאמהה ממתגת מחדש את הסמינרים שלה, ובאופן גלובלי, תחת Audioversity

, AVmaster מגזין המולטימדיה
הכירו: הלוגו החדש של יאמהה לסמינרי פרו אודיו מקצועיים (תמונה: Yamaha)

 

יאמהה (Yamaha) הודיעה שכל הסמינרים שהיא מספקת כחלק ממערך המכירות של Yamaha Professional Audio ימותגו מחדש, ובאופן גלובלי, תחת באנר שנושא את השם Audioversity. החברה אף הוסיפה שהיא מתכוונת להרחיב את הסמינרים הללו כדי להפוך אותם ליעילים יותר וכדי להרחיב את מגוון הלקוחות שיכולים להשתמש בהם. כן סיפרה כי כעת יותר מ-80 מקצוענים ב-19 משרדים אזוריים ברחבי העולם יהיו זמינים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כדי לספק ללקוחות תשובות ופתרונות.

לפי החברה המהלך הזה הוא שיאו של תהליך בו השקיעה יאמהה מאמצים ממוקדים רבים יותר בהכשרה באמצעות סמינרים, תוך שימוש נרחב ברשת ולא רק בפגישות אישיות או בכנסים. לדבריה כלל הפעילויות הללו אפשר לה להגיע כבר אל יותר מ-100 אלף לקוחות ביותר מ-50 מדינות.

הרחבת הפעילות של Yamaha Professional Audio לתחומים כמו רשתות תקשורת ייעודיות לאודיו דיגיטלי והתקנות מסחריות הפגיש אותה, כך מספרים בחברה, עם מגוון רחב יותר של משתמשים מה שרק הגדיל וחידד עוד יותר את הצורך לספק פעילויות הכשרה.

"עם קצב השינויים עוצר הנשימה בעולם הפרו אודיו, יצרניות צריכות להיות אחראיות לעשות הרבה יותר דברים מאשר פשוט לשחרר מוצרים חדשים. באמצעות יוזמת Audiversity שלנו נוכל לספק ערך מוסף מתמשך למערכות שהלקוחות שלנו צריכים וזקוקים להן, ואנחנו מקווים, בשיתוף פעולה עם כל מי שמעורב בתעשיית הפרו אודיו, שיהיה לזה תפקיד בהנעת התעשייה קדימה אל העתיד", אמר יושי טסוגאווה, מנכ"ל חטיבת Yamaha Professional Audio ביפן.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל