כיצד הוקמה מערכת ניהול תוכן הווידאו המורכבת בבניין המערכת החדש של בוסטון גלוב

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מסכים בכל זווית ובכל פינה עם שליטה בתוכן (תמונה: The Boston Globe Newsroom)

 

בוסטון גלוב, אחד מוותיקי העיתונים בעיר ומהידועים בארצות הברית, עבר לפני כשנה וחצי למשרדים חדשים. במסגרת פרויקט העברת המערכת לבניין החדש, החליטה החברה להתקין מערכת חלוצית להפצת וידאו ואודיו מבוססת רשת, פרויקט שהושלם לאחרונה.

המטרה הייתה לאפשר לחברי המערכת גישה לכמה שיותר מקורות חדשותיים באופן מהיר. לשם כך, ברחבי שתי הקומות של המערכת פוזרו יותר מ-80 מסכים, ששואבים וידאו מ-16 מקלטי טלוויזיה, מחשב מק מיני, בקר שלטים דיגיטליים של ברייטסיין (BrightSign) ו-20 יחידות Solsice מבית מרסיב (Mersive) לשיתוף תכנים במסכי חדרי הישיבות מכל מחשב או טלפון חכם באמצעות חיבור WiFi. בנוסף, בכל מחלקה הותקנה מערכת השליטה Xpanel של קרסטרון (Crestron) המאפשרת לעובדי אותה מחלקה להחליט בכל רגע אילו מקורות וידאו ואודיו להעלות על המסכים והרמקולים הזמינים להם.

גולת הכותרת של המערכת היא ה-'ג'מבוטרון' – מבנה ריבועי המחובר לתקרה, שעל שלושה מצדדיו קירות וידאו שכל אחד מהם מורכב מ-4 מסכים בגודל 55 אינץ'. הכתבים יכולים לבחור לצפות בכל אחד מ-4 המסכים בערוץ או תוכן אחר, או להשתמש במצב קיר הווידאו כדי ליהנות מהקרנה גדולה של תוכן מעניין במיוחד. סביב הג'מבוטרון ארבעה מסכים אנכיים המציגים ניתוחי מידע פנימיים, ועוד 9 מסכי 49 אינץ' אופקיים להצגת תכנים אחרים.

המערכת מבוססת על פתרון Ultra HD Over IP של Just Add Power, המאפשר העברת תכני HDMI באמצעות כבלי רשת. המערכת תוכננה בידי המהנדס מארק האפס מחברת הייעוץ ACT והוטמעה בידי מאווריק אינטגריישן (Maverick Integration).

מתכנני המערכת האפס וג'ון בריי מחברת האינטגרציה ציינו כי הפתרון של J+P נבחר, בין היתר, בשל המודולריות שלה המאפשרת שימוש בחלקים ברמות שונות לחלקים שונים של המערכת ולשדרג בעתיד רק את אלה שבאמת צריך. בריי הוסיף כי הטיל ספק בבשלות של מערכת הפצת וידאו ואודיו באמצעות רשת בלבד, אך הופתע לטובה מהביצועים שלה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל