כיצד ניהלה קרמר (בהצלחה) את מרכזי העצבים של אליפות העולם בכדורגל

כתבות נוספות בנושא

חברת קרמר סיפקה את רוב הציוד למרכזי המבצעים האזוריים (ROCs) במסגרת אליפות העולם בכדורגל של פיפ"א (המונדיאל).  מרכזי המבצעים האזוריים הם המתקנים בהם יושבים המומחים האחראים על ההכנה והתצוגה בגביע העולם, כמו גם האחראים לאבטחה בגזרות השונות

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מטריצה מודולרית 64X64 של קרמר - תמונה קרמר

כל מרכזי המבצעים חוברו ביניהם והציגו מידע מרוכז מכל האצטדיונים והאזורים הסמוכים, כמו גם מקירות הווידאו ששידרו את המשחקים לרחבי העיר. מרכזי העצבים האלו אפשרו להגיב באופן מידי לכל מצב חירום ברגע בו הוא התרחש.

כיצד זה נראה במספרים

קרמר סיפקה בפרויקט תשע מטריצות מודולאריות מבוססות כרטיסים בעלות 64 כניסות ו64 יציאות כאשר שולבו בהן 48 כרטיסי כניסה ו48 כרטיסי יציאה, 400 מרחיקים בטכנולוגיית DGKat ומשדרי ומקלטי HDBaseT. בנוסף הוצבו בכל מרכז מבצעים ארבעה מחשבי קלט להצגת מידע שירות הכרחי 44 עמדות קלט של מצלמות IP שהופעלו דרך ממירי אות.

המצלמות הנוספות באצטדיונים וברחבי העיר פעלו ביחד עם מצלמות של מוסדות שונים ששידרו בעצמן למרכזי המבצעים.

מלבד זאת, שניים עד שלושה קירות וידאו בגודל 3×8 ו-3×4 חוברו למטריצת הפלט בכל מרכז. היכולות של מסכי הווידאו הללו אפשרו להציג אות בודד על כל פאנל או אות מוגדל במקטעים של 2×2 או 3×3 בכל קיר.

קרמר סיפקה את השירות במשך 2.5 חודשים, הן בזמן המשחקים והן בזמן ההכנות ושמרה מספר גדול של חלפים למקרי חירום.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל