כיצד נלחמים בהדהודים במרכז הכנסים של חברת התעופה הלבנונית

מרכז הכנסים והאימונים של חברת התעופה הלבנונית Middle East Airlines ממוקם תחת כיפה ענקית ושטחו כ-475 מטרים ריבועיים, כאשר גג הבניין  בו הוא ממוקם מגיע בשיאו ל-19 מטר…על פי גורג'ס טאבט מחברת האינטגרציה הלבנונית AMAC,  הנתונים האלו הציבו אתגר לא קטן מבחינה אקוסטית וגם הנתונים ההתחלתיים של 25-30 שניות הדהוד לא היו מעודדים

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- יח"צ

היחסים של ישראל עם השכנה מצפון בדרך כלל מביאים תמונות אחרות לחלוטין אבל אנחנו שמחים להביא דוגמא לשילוב מנצח של אדריכלות וטכנולוגיה בארץ הארזים. האולם שמרכז הכנסים והאימונים של חברת התעופה הלבנונית Middle East Airlines, יכול להכיל כ-400 אנשים בישיבה או 500 אנשים בעמידה והבמה המרכזית משמשת לא רק לנאומים, אלא גם להופעות של אמנים או להקות קטנות.

מהבדיקה הראשונית של AMAC, הסתבר שהפתרון הטוב ביותר יהיה להשתמש במקורות קול נקודתיים על מנת לתמוך בצורה הספירלית של ההיכל. לאחר שבוצעה סימולציה אקוסטית מתקדמת (EASE) בשטח נעשה שימוש בשני מערכים שייתלו מהתקרה כלפי מטה.

הרמקולים שנבחרו למשימה היו של חברת Electro-Voice -EV מסדרת EVA-Expandable Vertical Array, שנועדו להתקנת קבע ומשמשים בתיאטראות, היכלים, מתנ"סים ועוד. בנוסף, יש לרמקולים אפשרויות כיסוי שונות (rigging), כך שניתן להטמיע אותן במגוון של סביבות שונות מבלי שהם יבלטו בצורה טבעית.

כל אחד משני המערכים מורכב מעשרה רמקולים מדגם EVA-2082S, שני סאבוופרים מדגם EVA-1151D  בגודל של 15 אינץ', ושני מוניטורים רצפתיים מדגם Xw12A של 12 אינץ'. מערך זה ממקד את הצליל באדם הנמצא על הבמה או הדובר באולם. בנוסף, המערכת מגובה בשמונה מגברים מדגם Q1212.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל