כיצד פוליקום עוזרת לתלמידי בית הספר למוזיקה במנהטן

בית הספר למוזיקה במנהטן (MSM) נחשב לאחד המוסדות המוערכים ביותר בתחומו ובקרוב יחגוג מאה שנים להקמתו. במוסד ישנם יותר מ-960 תלמידים לתואר ראשון ושני הלומדים ממיטב המוזיקאים בתחום, כאלו המגיעים מן התזמורת הפילהרמונית של ניו-יורק, תזמורת הג'אז של מרכז לינקולן ועוד

בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של פוליקום ניתן להעביר שיעורים מרחוק מבלי להתפשר על איכות הצליל, דבר החשוב מאין כמוהו כאשר מדובר בלימודים מן הסוג הזה. כך למשל, נגן הצ'לו טומי מסה יכול להעביר שיעור בתשע וחצי בבוקר כאשר התלמידים נמצאים במיין והוא נמצא במנהטן, וכל זה באמצעות יישום RealPresence Desktop התומך ב-"מצב מוזיקה". באופן זה, הוא יכול להעביר הוראות מדויקות לאמן המבצע שנמצא בכיתה עצמה ולכוון אותו בדיוק באיזו עוצמה להשתמש בקשת, לה תפקיד מרכזי בנגינה על צ'לו.

גם סטיפון האריס, מנהל לימודי אומנות הג'אז בבית הספר, אומר שהטכנולוגיה מאפשרת לתלמידים לחוות תחומים מוזיקליים אחרים ולהישאר עם ראש פתוח, כך שהמוזיקה לא תהפוך לחד ממדית, אך עדיין לשמור על גישה לשורשים ההיסטוריים של סגנון הג'אז.

למרות שהשימוש בטכנולוגיה החל כבר ב-96', היא התקבלה בחשדנות מסוימת שהתפוגגה עם השנים, והשנה יתקיימו מספר גבוה במיוחד של שיתופי פעולה עם מוסדות מקבילים במדינות באירופה כגון דנמרק, פינלנד, וינה והולנד, כמו גם קנדה.

כיצד 'מצב מוזיקה' עובד?

רוב היישומים לשיחות וועידה מיועדים להעברת שיחות קוליות, ולכן כל הצלילים שהם מעבירים נמצאים באותה רמה. לעומת זאת, מוזיקאים צריכים להבדיל בין סוגים שונים של צליל כמו למשל צליל מלא לעומת צליל שטוח או צליל רועש לעומת צליל רך. לכן, מצב מוזיקה מתחשב במורכבות של הצליל ובדינמיקה שלו, כך שהאותנטיות והשלמות שלו נשמרים. גם התווים שומרים על אורכם ומגוון הטונים עשיר יותר.

לא רק לימודים

על פי הדיקן ללמידה מרוחקת, כריסטיאן אורטו, ללימודים בדרך זו יש גם פן מעשי נוסף מכיוון שבאופן הזה התלמידים לומדים כיצד לרתום את הטכנולוגיה על מנת להעביר את האמנות שלהם לבתי אבות, מרכזים קהילתיים, בתי חולים, ספריות ועוד. התקווה היא שהם יוכלו להיות שליחי הבשורה אל הדורות הבאים וליצור שיתופי פעולה עם תלמידים באזורים מרוחקים או אפילו כאלו הנמצאים במקומות אחרים על גבי הגלובוס.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
לחץ על התמונה לפתרונות נוספים של המותג
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל