רשמים מכנס היועצים של קרמר (Kramer) בסימן "המעבר מתחום ה-AV לתחום ה-IT"

כחלק מהאבולוצייה הטכנולוגית והשינויים שעוברת תעשיית ה-AV בשנים האחרונות, עובר התחום מניהול של אנשי AV או מולטימדיה לידי מחלקות ה-IT בארגונים. השינוי הזה מציב אתגרים מקצועיים והתאמות של פתרונות AV לתפעול, ניהול ואדמיניסטרציה השאולים מעולמות ה-IT.

בכנס היועצים האחרון שערכה ענקית ה-AV  קרמר (Kramer) בסוף ספטמבר בסימן "המעבר מתחום ה-AV לתחום ה-IT", הציגה החברה תפיסה חדשנית של פתרונות AV הבנויים לסביבת IT ואשר מאפשרים מצד אחד לאנשי ה-AV המסורתיים, מעבר קל לסביבת IP/IT, ומצד שני מאפשרים לאנשי ה-IT אשר מנהלים את פעילות ה-AV  בארגונים, סביבה טבעית יותר וקלה לתפעול ולניהול.

בכנס השתתפו יועצים מהמובילים בשוק הישראלי ובמהלכו הרצו מטעם קרמר: עציון שמעוני – מנהל פעילות מכירות ישראל, דיוויד מרגולין – מנהל השיווק העולמי של החברה, נטע למפרט – סמנכ"ל פיתוח עסקי טכנולוגי, ניר אליזוב – מנהל פריסייל, ישי משאלוף – סמנכ"ל פתרונות למתקינים,  וקרן ליפשיץ – מנהלת תחום פתרונות שליטה, בקרה וניהול בקרמר.

בנוסף התארח בכנס רועי ליברמן – מנהל AV גלובלי בחברת  RedHat, אשר הופיע כמרצה אורח והעביר הרצאה מרתקת בנושא כלים לתכנון פרוייקט גלובלי ויצירת סטנדרטיזציה גלובלית. רועי סיפר על המעבר מעולם ה-AV לעולם ה-IT ושיתף את האורחים מניסיונו במגוון סוגיות ביניהן: כיצד ניגשים מנהלי IT לפרוייקטי AV, כיצד הם מתכננים פרוייקטים כגון אלו, הציפיות מהפרוייקט ועוד.

במהלך הכנס השיקה קרמר מספר מוצרים מהפכנים חדשים ביניהם Kramer Network – תוכנת ניהול מרכזית אשר מאפשרת ניהול ובקרה מרובת אתרים אשר בהם מותקנים פרוייקטי AV. מערכת Kramer Network מתפקדת כמו כן כנתב וירטואלי של וידאו ושמע (Virtual Matrix) המגיעים בטכנולוגיית Streaming מרחבי הרשת, היא כוללת ממשק משתמש אינטואיטיבי לאדמיניסטרטור / מנהל (Dashboards) כאשר בקרמר מדגישים את עניין קלות ההתקנה שלה, אשר מאפשרת הטמעה מהירה ושימוש פשוט, נוח וקל לאנשי AV וכמו כן לאנשי IT.

, רשמים מכנס היועצים של קרמר (Kramer) בסימן "המעבר מתחום ה-AV לתחום ה-IT", AVmaster מגזין המולטימדיה

 

מעבר לכך, הוצגו בכנס מגמות חדשות בתחום השליטה והבקרה ברמת החדר, הקומה והארגון. מחקרים אחרונים הראו כי נטייתם של הארגונים כיום היא הקמה של מספר גדול יותר של חדרים קטנים ופשוטים על חשבונם  של חדרי ישיבות גדולים, יקרים ומסובכים וזאת – במטרה להוזיל את עלויות ההקמה, השימוש והתחזוקה וניצול נכון של השטח המשרדי. כן נאמר כי בחדרים קטנים ופשוטים גוברת כיום הנטייה להפחית את שליטת המשתמש לטובת תהליכים אוטומטיים. קרמר הציגה מצידה את פתרונות הניתוב האוטומטיים שלה אשר מאפשרים שליטה באלמנטים שונים בחדר באופן אוטומטי לחלוטין בהתאם להגדרות המתקין. כאמור, פתרונות אלה מאפשרים ניתוב של וידאו ושמע ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן שליטה על החדר במינימום התערבות משתמש.

אתגר נוסף אשר נוצר באופן טבעי עם העליה בדרישות המשתמשים וביכולות המערכת הוא העליה המשמעותית בזמן ההקמה והתכנות של מערכות השליטה ובקרה. מצב זה מציב אתגר בפני היצרנים והוא מתבטא בניסיון להוזיל את עלויות התכנות וההתקנה של מערכות השליטה והבקרה: המשתמשים מעוניינים כיום בכמות גדולה של מידע ושליטה על מספר גדול של אלמנטים אך מבלי להגדיל את  עלויות ההקמה והתחזוקה. משום כך מוטלת על היצרנים  האחריות לפתח פתרונות המפשטים את התכנות וההקמה של מערכות מתוחכמות. אנשי קרמר סיפרו לקהל היועצים כי החברה פועלת בתקופה האחרונה על שיפור ופיתוח מערכות אשר יקטינו את זמן התכנות ויפשטו את השימוש ואת ההתקנה של מערכות מסוג זה.

מתוך כנס היועצים של קרמר בסימן "המעבר מתחום ה-AV לתחום ה-IT", מלון דניאל בהרצליה, 28.9.2016.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל