לא רק דור ה Y או ה Z – לוג'יטק מסתערת על השוק הארגוני

בסוף השבוע האחרון (ה', 25.10) אירחה חברת Logitech מאות לקחת ושותפים עסקיים בכנס החדשנות השנתי שלה עם בשורה ברורה- המותג הוא נקודת מפגש של כל העולמות והצרכים. עכשיו גם הארגוניים!!

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מימין לשמאל: מיכאליס דראקטוס, מנהל אזור GIC בחברת Logitech, פול גלנד, סמנכ"ל שיווק בחברת בנדא, אריאל אמור, מנכ"ל בנדא, איתי שוויפל, מנהל פעילות Logitech ישראל, גיא אבן חן, מנהל חטיבת מחשוב ומולטימדיה בחברת בנדא (צילום: יונתן סיגמן)

המותג שנצרב בתודעתם של דור מנהלי מערכות המידע הנוכחי, כספק מקלדות וציוד היקפי לתחנות המחשוב האישיות, נמצא כבר בכל סגמנט אפשרי ומכוון להסתער על הקטגוריה הארגונית עם פתרונות מתקדמים, פשוטים להפעלה ותג מחיר מנצח. 

"דור המנהלים משתנה, הוא נעשה צעיר יותר וטכנולוגי יותר" אומר איתי שוויפל, מנהל פעילות Logitech בישראל "הדבר בולט במיוחד כאשר אנחנו מדברים על חברות טכנולוגיות וסטארטאפים, שישראל התברכה בהם, כך שטבעי יותר כיום שהציוד שנשתמש בו 'ידבר' בשפה אחידה, ללא הפרדה בין הטכנולוגיה בה אנו משתמשים במשרד, בבית, ברכב או בחדר הישיבות. אני פוגש לא מעט אנשים, ביניהם מנהלים, מנהלי IT, מנמ"רים, שכבר מבינים את זה והדבר מצביע שאנו בהחלט בכיוון טוב", הוסיף. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
מימין: רותם שירה זיו, מנהלת שיווק לתחום ה- VC בחברת בנדא, גיא אבן חן, מנהל חטיבת מחשוב ומולטימדיה בחברת בנדא (צילום: יונתן סיגמן)
, AVmaster מגזין המולטימדיה
מימין: פלי הנמר מנהיג קבוצת אנשים ומחשבים ורותם שירה זיו, מנהלת שיווק לתחום ה- VC בחברת בנדא (צילום: דותן שובל)

אם חשבנו ש- Logitech תכוון מקסימום ל SOHO- Small office home office, הרי שהיא מפתיעה עם סדרת פתרונות VC מקצועיים והציגה באירוע את ה- Logitech Rally Plus, מצלמת PTZ לחדרי ישיבות, המציעה פתרון וידאו איכותי, בסטנדרט גבוה במיוחד, לכל סוגי חדרי הישיבות; קטנים בינוניים וגדולים כאחד. המוצר מגיע עם צילום באיכות 4K, זווית צילום רחבה במיוחד (עד 90 מעלות), ומגוון תכונות מתקדמות ביניהן, תמיכה בכל תוכנות ה- VC הקיימות, חיבור USB מהיר, קל ונוח, מכל מחשב או מחשב לוח, ותאימות למגוון פתרונות אודיו קיימים. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מימין: רנה שולץ, ראש תחום פתרונות לארגונים בחברת Logitech לאזור מרכז ודרום אירופה, גיא אבן חן, מנהל חטיבת מחשוב ומולטימדיה בחברת בנדא (צילום:דותן שובל)

רותם שירה זיו, מנהלת שיווק לתחום ה- Video Collaboration בחברת בנדא, המפיצה הרשמית של לוג'יטק בישראל: "היכולת של לוג'יטק לתת פתרון מקצועי ולהתחרות במותגים כמו פוליקום וסיסקו בחדרים הגדולים והמשמעותיים בארגון, היא בשורה גדולה לשוק. אנחנו מתכוונים להגדיל את הנוכחות הארגונית של פתרונות המותג, תוך אימוץ הטכנולוגיות המתקדמות ביותר עם דגש על נוחות ההפעלה והשימוש. אנחנו כבר לא "רק מקלדות ועכברים" עבור הארגון, אלא יצרן – שותף המציע פתרונות VC מקצועיים המסוגלים להתממשק לכל חומרה או תוכנה, בלי "לשבות" את הלקוח הסופי ולהגביל אותו, וכל זה תוך מענה לכל גודל של חדר, תקציב ופרמטרים נוספים.   

, AVmaster מגזין המולטימדיה
כנס החדשנות השנתי של Logitech (צילום: יונתן סיגמן)

רנה שולץ, מנהל תחום פתרונות ארגוניים בחברת Logitech, לאזור מרכז ודרום אירופה: "אופי העבודה בעידן המודרני הביא עמו עלייה משמעותית בכמות החדרים בהם נעשה שימוש בציוד לשיתוף בין עובדים ולקוחות בארגון. הצטיידות עבור ארגון ממוצע הופכת יקרה יותר ויותר. לוגי'טק מציעה מגוון עצום של פתרונות מקצועיים, אמינים ופשוטים לתפעול, ומאפשרת למשווקים ולאינטגרטורים להציע את התמהיל המדויק ביותר לכל ארגון, מרמת הכניסה ועד לדרישות  High-End במחירים אטרקטיביים."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל