יום שלישי , יולי 14 2020

לוג'יטק הציגה את מערכת חדר הישיבות המודולרית החדשה שלה Logitech Rally

מערכת חדר ישיבות מלאה, מקצה לקצה. Logitech Rally (תמונה: Logitech)

 

לוג'יטק (Logitech) הציגה במהלך תערוכת אינפוקום (InfoComm 2018) שנערכה בסוף השבוע  בלאס וגאס, ארצות הברית, מערכת חדר ישיבות חדשה בשם Logitech Rally. לפי החברה המערכת מיועדת לספק ללקוחות הקצה הארגוניים חבילה אחת שמכילה את כל מה שהם צריכים עבור חדרי הישיבות והמפגש שלהם. כל חבילה שכזו ניתנת להתאמה מדויקת באופן מודולארי עד וכולל תצוגת וידאו באיכות 4K.

המערכת כוללת שורה של מרכיבים שונים ואחד המרכזיים בהם היא Rally Vamera, מצלמה שמחירה הוא 1,299 דולרים אם רוכשים אותה באופן עצמאי. לפי לוג'יטק מדובר במצלמה שמגיעה עם חיישן בגודל 13 מגה-פיקסל שמציג זום אופטי 10x יחד עם תוספת של זום דיגיטלי בגודל של 5x. מעבר לכך מדובר במצלמה שמבצעת את שינויי המיקום שלה באופן שקט ומהיר במיוחד, כך שהיא מונעת את רעשי המנוע שיכולים להציק ליושבים בחדר, במיוחד אם מדובר בחדר ישיבות קטן יחסית. השלט הרחוק של המצלמה מבוסס על RF, כך שגם לא צריך לכוון ישירות אליה כשרוצים לבצע שינוי זווית.

מצלמה, מיקרופונים ורמקולים בערכת ה-Rally החדשה (תמונה: Logitech)

 

החלקים הנוספים שמציעה לוג'יטק כחלק מערכת Rally הם רמקולים שמחירם כבודדים 249 דולרים, מיקרופון שולחני עם עלות של 349 דולרים, רכזת מיקרופונים שעלותה 199 דולרים כשכולם גם נמכרים כמובן בערכות שונות שמבוססות על המצלמה. Rally Camera תהיה זמינה כבר החודש, אבל שאר החלקים יגיעו לשוק במהלך הסתיו הקרוב.

יחד עם ההכרזה על הציוד החדש הציגה החברה תכונות מיכון חדשות עבור כלל המצלמות הארגוניות שלה, תחת הכותרת RightSense. "המטרה שלנו היא למנוע את הצורך להתעסק עם שלט רחוק כדי לשנות תאורה בחדר או כדי לשנות זוויות של מיקרופונים ורמקולים וכדומה. עם הטכנולוגיות החדשות הללו אנחנו מספקים חוויית משתמש ממוכנת טובה יותר עם ביצועי וידאו ואודיו ברמה שאין לה מקביל. אתם יכולים להיכנס לחדר ולערוך את הפגישה שלכם מבלי לחשוב פעמיים על החוויה של האנשים בקצה הרחוק", אמר בנושא סקוט ווהרטון, סגן נשיא ומנכ"ל קבוצת שיתוף הוידאו של החברה.

הטכנולוגיה מבוססת על שלוש תכונות עיקריות: RightSight שלוכדת באופן אוטומטי פריימים של המשתתפים בפגישה כדי לצמצם את התנועה של המצלמה; RightLight שממטבת את איזון התאורה בחדר; ואילו RightSound משתיקה את רעשי הרקע כדי לספק חוויית אודיו טובה יותר.