לוח וגיר OUT לוח חכם IN – החינוך בלונדון צועד קדימה

לכיתות הלימוד בארבעה בתי ספר בבדשייר הוכנסו מערכות למידה אינטראקטיביות. מובילי השינוי סבורים שמעבר לתועלות הטכנולוגיות הרבות מסתתרת גם הזדמנות לאפשר למורים בפעם הראשונה גמישות בדרכיי ההוראה. החינוך צועד קדימה

 

לצד השינויים בעולם מתקדמות שיטות ההוראה ברשת בתי הספר לינדן (LINDEN) בבדשייר באנגליה. בארבעה בתי ספר, שבהם נעשה עד כה שימוש באמצעים טכנולוגים מוכרים, כמו הדסקטופ, הוכנסו מערכות חדישות שהפכו את הכיתות לאינטראקטיביות. בהנהלת בתי הספר סבורים שהמעבר לאמצעים אלה מאפשר למורים גמישות בדרכי ההוראה.

ניק רוולי, מנהל IT ומנהל צוות ההתקנה, היה אחראי על הנגשת המערכות לצוות המורים ולתלמידים. לדבריו, "המטרה היא להפוך את הטכנולוגיה לכמה שיותר נגישה. השימוש במסכי מגע חכמים הם פתרונות טכנולוגיים, שמאפשרים לצוות המורים להדליק את המסך ופשוט להתחיל לעבוד, בין אם זה בעזרת אפליקציה מובנת או בעזרת אפליקציה חיצונית".

בתהליך אפיון הפתרון נמצאה מערכת ה- Clevershare כמתאימה ביותר לשלוט על המסכים ועל התוכן. המערכת מאפשרת למורים להציג את התוכן הרצוי ישירות ממחשב הלפטופ שלהם על גבי המסכים שבחדר. הצגת התוכן נעשית בקלות, כיוון שמערכת ה- Clevershare הינה פתרון המאפשר הצגת תכנים באופן אלחוטי. "המשמעות היא שהמורים יכולים לשבת עם הילדים במקום להיות מקובעים מאחורי השולחן שלהם בקדמת הכיתה", הסביר רוולי.

לוח וגיר OUT לוח חכם IN - החינוך בלונדון צועד קדימה, לוח וגיר OUT לוח חכם IN – החינוך בלונדון צועד קדימה, AVmaster מגזין המולטימדיה

מסכי ה Clevertouch בגודל 84 אינץ', מציגים את התוכן ברזולוציות גבוהות ומוצבים על סטנדים מיוחדים שמאפשרים גישה גם לילדים קטנים יותר באמצעות התאמת גובה המערכת לגובה הילדים בכיתה. המסכים בעלי רמת אינטראקטיביות גבוהה ומאפשרים ביצוע פעולות ותרגול על ידי המשתמשים. מאחר והם יכולים לשמש כ"תחנה" גם ללא חיבור לאינטרנט, יכולים המורים לעשות שימוש באפליקציות מובנות בכל זמן.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל