יום שישי , יולי 30 2021

לסנהייזר יש פתרון שיחות ועידה קוליות חדש עם תאימות רשמית ל-Teams של מיקרוסופט

לסנהייזר יש פתרון שיחות ועידה קוליות חדש עם תאימות רשמית ל-Teams של מיקרוסופט, AVmaster
EXPAND SP 30T הוא התקן שיחות ועידה קוליות נייד עם רישוי ל-Teams (תמונה: Sennheiser)

 

סנהייזר (Sennheiser) הכריזה על תוספת חדשה לקו מוצרי ה-Expand שלה שאמור לפי החברה לספק פתרון לביצוע שיחות ועידה ליחידים ולקבוצות קטנות של עד 8 משתמשים. התוספת החדשה היא רמקולפון בשם EXPAND SP 30T שקיבל האשרה מלאה לשימוש עם Teams של מיקרוסופט (Microsoft).

למעשה EXPAND SP 30T מגיע כברירת מחדל כשחוויית השימוש ב-Teams כבר מוטמעת בו והוא אף מכיל כפתור ייעודי למעבר לשימוש ביישום שיחות הוועידה של מיקרוסופט. הכפתור מאפשר גישה ישירה מההתקן לתפקודים העיקריים ב-Teams, כולל אפשרות לתת פקודות קוליות ל-Cortana, העוזרת האישית הווירטואלית של מיקרוסופט. הנורית מאפשרת לעקוב אחר מצב החיבור, וההתקן מאפשר לקבל התראות על שיחות שהוחמצו, הודעות קוליות וכן הודעות לגבי פגישות שמתנהלות במקביל בארגון.

EXPAND SP 30T מבטיח עד 18 שעות עבודה לאחר טעינה מלאה, עם אפשרות להתחבר אליו באמצעות בלוטות' או באמצעות חיבור USB Type-C עם אפשרות לחיבור של עד שלושה מכשירים בו זמנית, ועם הבטחה לקול ברור וחד. הוא אמור להיות זמין החל בחודש הבא במחיר רשמי של 259 דולרים, והוא מיועד בעיקר למשתמשי Teams, כאמור.

"השילוב עם Teams של מיקרוסופט מקדם פעילות ושיתוף פעולה אינטואיטיבים וזורמים יותר, וזה העתיד – שיפור יעילות, הגברת שיתוף הפעולה וחדשנות. התמיכה בחבילת המוצרים של מיקרוסופט מאפשרת ללקוחות שלנו לחשוב מחדש על הדרך בה הם עובדים והתוצאות הרצויות", אמר תיאס מורק, סגן נשאי לניהול מוצרים, פתרונות ארגוניים, בסנהייזר.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל