לעשות שמח: Sound System של Bowers & Wilkins תככב ב-Festival of Sound

, AVmaster מגזין המולטימדיה

אחת האטרקציות בפסטיבל בעל השם שאינו משתמע לשתי פנים Festival of Sound תהיה מערכת השמע בה ישתמשו על בימת ההופעות: Sound System של חברת Bowers & Wilkins.

מדובר באחת ממערכות הקול שנחשבות למפורסמות בתחום, והיא יחידה ממנה כיוון שהחברה מעולם לא שלחה אותה לייצור סדרתי.

Sound System היא מערכת שמשלבת איכות Hi-Fi בקצה העליון עם עוצמה שיכולה להספיק לקהל בגודל של אלפים רבים. היא בנויה מארבע ערימות של רמקולים אקטיביים בעלי ארבעה אלמנטים, כל אחת בגבוה של כ-3.2 מטרים, והיא מספקת עוצמת קול של 120 דציבלים.

מערכת ההגברה המכונה גם "מערכת טורבו", ביצעה את ההופעה הראשונה ב-2014 בפסטיבל European Primavera Sound, ומאז כיכבה בעוד מספר פסטיבלים ברחבי העולם.

"רצינו להשמיע הצהרה", אמר מנהל הפסטיבל ורנון המבלין שהסביר מדוע האורחים שיגיעו אל Festival of Sound ישמעו את ההופעות והסמינרים באמצעות המערכת הזו בשלושת הימים בהם הוא ייערך, 28 עד 30 בספטמבר, במערב לונדון.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל