מדריך חדש עוזר להבין את היתרונות של קירות וידאו מבוססי תצוגת LPD – בטכנולוגיה של חברת פרייסם

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

אינסייט מדיה (Insight Media), חברת מידע ושירותים בתחום ה-AV, פרסמה מדריך שנועד להסביר ללקוחות פוטנציאליים מהם ההבדלים בין שתי טכנולוגיות התצוגה הנפוצות LCD ו-LED לבין LPD (ר"ת של Laser Phosphor Display), הטכנולוגיה הייחודית של חברת פרייסם (Prysm).

מדובר בטכנולוגיה שפועלת בדומה למסכי ה-CRT הוותיקים, אך את מקומו של תותח האלקטרונים מחליפה קרן לייזר. התוצאה היא צריכת חשמל נמוכה במיוחד שחוסכת עד 20% פחות לעומת הפתרונות המתחרים.

למרות שהמדריך מתמקד בפתרון של פרייסם, בחברה טוענים שהמדריך יכול לתרום לכל לקוח או אינטגרטור לבצע רכישה מושכלת יותר, ולא משנה באיזה שלב של שרשרת הצריכה הם נמצאים.

המדריך מציג את השאלות הנפוצות והחשובות ביותר שהצרכן עשוי לשאול את עצמו לפני החלטה על רכישה. כך למשל הוא ממליץ לבדוק עד כמה בולטים לוחות החיבור; האם התאורה והצבע נותרים אחידים לאורך זמן; האם הניגודיות נחלשת עם שינוי זווית הצפייה; מהי צריכת החשמל של הטכנולוגיה בהשוואה לאחרות; מהי רמת הרגישות של מסך המגע אם צריכים פתרון אינטראקטיבי, וכן לבדוק כיצד התצוגה מתמודדת עם אלמנטים של חפצים הנעים במהירות.

מדובר במסמך טכני בעיקרו, וכולל טבלת השוואה מפורטת למדי, אך גם אם אתם לא מכירים את כל המושגים, תוכלו למצוא הסבר מספק על כל אחד מהם בתוך המדריך.

את המדריך, ששמו המלא הוא Evaluating Video Wall Solutions in Retail and Collaboration, ניתן להוריד בחינם מהאתר של אינסייט, לאחר רישום.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל