מה המשותף לקמפוסים, אולמות הרצאה, בתי חולים ואודיטוריומים?

הם מחייבים יכולות הגדרה, שליטה וניטור רחבות. מני הופמן, מנהל תחום ה AV באלכסנדר שניידר המשווקת את ATLONA בישראל, מספר על ה Velocity- האולר השוויצרי של היצרנית  

היתרונות של הוולוסיטי אינן מסתכמות בפשטות הפרישה והתפעול שלו אלא באופי הפתרון עצמו. החל מאפלאיינס ייעודי למספר חדרים ועד לרישוי מותאם לכמות חדרים לא מוגבלת, מה שמאפשר התקנה כשרת וירטואלי כך שלמעשה הוולוסיטי נותן מענה רחב ביותר עבור המשתמשים. 

קחו נשימה - כל זה בתוך הפתרון

הפתרון מתממשק למוצרים של יצרנים רבים והוא בעל מודל פשוט להבנה ועלות תועלת גבוהה. לדברי הופמן ה Velocity עוצמתי המיוחד עבור סקטורי החינוך, הרפואה, הארגוני והביטחוני ומותאם לשיטות העבודה של מחלקות ה IT אשר מתחילות לנהל את מערכי ה AV הארגוניים. 

למערכת הוולוסיטי מגוון יכולות ייחודיות; זימון באמצעות מסכי מגע הממוקמים בכניסה לחדרים (תמיכה באופיס 365, מיקרוסופט Exchange, גוגל Workspace ו Astra Schedule), אפשרות לניהול פגישות ללא צורך במגע במכשיר כלשהו באמצעות סריקת קוד QR, מעקב אחרי הדובר באמצעות הגדרת פקודות מאקרו המשמיעות את המיקרופון הפעיל, הגדרה של למעלה מ 200 Pre-Sets אשר מייתרים את השימוש בשלט של המצלמה, מודול מובנה להגדרה ויצירת Video-wall באמצעות ממשק משתמש ידידותי ואפילו את ה-AMS שהיא ה Atlona Management System שהוטמעה בוולוסיטי, איתה תנהלו את ההתקנים המובנים בארגון כולל יכולת גישה מהענן לתחזוקה 'מרוחקת'. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אטלונה

מערכת הוולוסיטי אינה מצריכה תכנות והיא מתאפיינת בעלויות אחזקה ותפעול נמוכות תודות למודל רכישת רישיונות פר-חדר ואפשרות צמיחה. הופמן מוסיף כי אטלונה מקפידה לשחרר עדכונים להתקנה והורדה בחינם ומנגישה את ה Atlona Academy למי שרוצה להעמיק את היישום. 

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל