יום שני , נובמבר 18 2019
דף הבית | כללי | מיקרוסופט מציגה אפליקציית מראה למכשירי אנדרואיד

מיקרוסופט מציגה אפליקציית מראה למכשירי אנדרואיד

בעידן שבו כל אחד מאתנו מאחסן מאות ואלפי קבצי מדיה במכשיר הנייד, ולא רק תמונות אלא גם מצגות, הפכה היכולת להציג ישירות מהמכשיר הנייד למסך הראשי בחדר הישיבות או אולם ההרצאות, לדרישה בסיסית

תמונה - מיקרוסופט

מכירים את זה שאתם צריכים להעביר מצגת או הרצאה וחוששים מהציוד הקיים בחדר? בצדק! לא מעט פעמים תקלות טיפשיות מייצרות עיכובים שמייצרים חוסר נוחות, איבוד עניין ובעיקר התפזרות וחוסר מקצועיות. פתרונות הביניים היו משלוח הקבצים הנחוצים לדואר האלקטרוני או לתוכנת אחסון בענן כגון Dropbox או Drive של גוגל ואז הצגה ממנו… בקיצור נדרשת פשטות לביטול ה'דאגה' המיותרת הזו. 

אם עד כה שידור אוטומטי של המסך היה זמין בעיקר במערכות הוועידה המקצועיות בשוק ה-AV, כעת מיקרוסופט מעניקה לכל מי שמשתמש ב-Windows 10 את היכולת להעביר תמונות מהמכשיר הנייד שלו ישירות אל המחשב, כולל אל תוך מסמכי אופיס ומצגות, וכמובן אל תוכנת טיפול התמונות של חלונות. העדכון הרלוונטי היה אמור להשתחרר רק באוקטובר, אבל כעת מסתבר כי כל מי שהוריד את עדכון אפריל האחרון, יכול להוריד את האפליקציה למחשב ולעקוב אחרי ההוראות על מנת להתקין את האפליקציה המשלימה לטלפון שלו. 

נכון להיום קיימת תמיכה בכל מכשיר אנדרואיד מגרסה 7 ומעלה, אך בעתיד תתווסף גם תמיכה גם למכשירי אייפון.

מיקרוסופט מציינת כי היא פתוחה לקבלת פידבק וכבר מתכננת שיפורים נוספים כגון הצגה של התראות והודעות טקסט ישירות על המחשב על מנת שהמשתמש לא יצטרך להטות את ראשו לכיוון הטלפון כל פעם.