מיתוג ושליטה על אודיו מעולם לא היה קל יותר – הכירו את ה MS52W של ATLONA

"יכולות מתקדמות מגיעות לעיתים במחיר של תפעול מורכב", אומר גיל עקרי, המנהל הטכני של תחום ה Network וה AV בחברת אלכסנדר שניידר, המפיצה הבלעדית של היצרנית ATLONA בישראל, "אטלונה הצליחה לייצר מוצר שמביא איתו יכולות מתקדמות בתפעול פשוט ביותר". 

ה MS52W של ATLONA מביא איתו מגוון סוגי חיבורים אשר משיגים תפעול הקרוי ב'אטלונית' – Zero UI. המשמעות היא שאין צורך בניתוב כלשהו על מנת להתחבר לדיון. המוצר מאפשר Plug & Present אוטומטי עם שרשור בין המשתתפים וכל זאת באמצעות חיבור כבל אחד למחשב או לכל מכשיר אחר. 

המוצר תומך ב BYOD מלא ומאפשר לכל משתתף להתחבר עם כל מכשיר. ל MS52W תמיכת Native ב Miracast של מיקרוסופט וב Airplay של Apple. 

לדברי עקרי, ה MS52W הוא Access point המאפשר ליהנות מהיכולות הרבות גם באמצעות דפדפן גוגל כרום בסיסי ושימוש ב Wireless ואין חובה להוריד אפליקציה כלשהי. 

תודות ליכולות מיתוג וידאו גבוהות, מאפשר ה MS52W הרחקה ושליטה במכשירים כגון מצלמות עד למרחק של 100 מטר. בנוסף, כניסת ה USB-C מאפשרת להטעין שלל מכשירי קצה וכמובן תומכת במכשירים שבהם הכניסה היחידה היא מסוג זה. 

בנוסף, בחדרי הישיבות השונים לעיתים מוטמעת מערכת שמע/הגברה נפרדת. יכולת ה Audio De-Embedding הקיימת ב MS52W  מאפשרת להפריד את השמע המגיע באמצעות כבל ה-HDMI ללא צורך בחיבור שמע ייעודי כגון שקע האוזניות במחשב הנייד, והעברתו ליציאת שמע נפרדת, לצורך הגברה.

וזה לא הכל – ארגונים רבים זקוקים לשליטה על ציוד היקפי כמו חיישן נוכחות מסך נגלל פתרונות הקרנה ועוד. גם יכולת זו כלולה בג'וקר החדש של ATLONA. עקרי מוסיף כי ה MS52W משרת מגוון ורטיקלים אשר זקוקים למיתוג וניתוב אודיו כחלק מהפעילות השגרתית. 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל