מי זכו בפרויקט חיבור מצלמות תנועה על גבי תשתיות 5G ?

רד וחברת נתיבי ישראל זכו במימון פיילוט לחיבור מצלמות תנועה חכמות בצירים ראשיים על גבי תשתיות 5G. 

הפרוייקט המשותף ל- RADולחברת נתיבי ישראל (נת"י) נועד להרחיב את השימוש בתשתיות חכמות על גבי רשת 5G בישראל במסגרת תוכנית פיילוטים ייעודית של משרד התקשורת ורשות החדשנות.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אודי קשקש מנכ"ל רד צילום דוד גארב

RAD, מובילת השוק בפתרונות גישה לטלקום, נבחרה על ידי משרד התקשורת ורשות החדשנות לביצוע פיילוט בשיתוף חברת נתיבי ישראל (נת"י) על גבי תשתיות הדור החמישי. הפיילוט יתבצע במסגרת תוכנית שמטרתה הרחבת השימוש ברשת הדור החמישי בישראל ופיתוח יישומים מתקדמים לשיפור תשתיות התקשורת.  

מעל 200 מצלמות תנועה פרושות כיום בכבישי ישראל לצורך פיקוח ובקרה של תשתית הכבישים והתנועה והן מחוברות על גבי סיב אופטי. העובדה שבאתרים חדשים רבים בהם היה רצוי להתקין מצלמות לא קיימת כיום תשתית סיבים מעכבת הוספת מצלמות נוספות. במסגרת המיזם החדש, כל שידורי הווידאו החיים יועברו בזמן אמת על גבי רשת  5G באמצעות פתרון ה-SecFlow של RAD, מה שיאפשר הוספה מהירה של מצלמות רבות נוספות ללא תלות בזמינות סיבים אופטיים. 

ה-SecFlow של רד הוא Industrial IoT Gateway שזכה במספר פרסי חדשנות בינלאומיים בתחום האינטרנט של הדברים (IoT). הוא מיועד לרשתות אוטומטיות רחבות היקף בערים חכמות ובתחומי אנרגיה חכמה, תעשייה מקושרת בקרה ואוטומציה. המוצר מחבר ומאחד בצורה מאובטחת מידע הנשלח ממונים חכמים, חיישנים, אמצעי בקרה ומדידה, מצלמות טלוויזיה במעגל סגור ומכשירים נוספים על כל רשת שהיא, תוך יכולת לנטר את פעולת כל המערכות המחוברות לרשת עם ניהול אחוד ואפשרות לתגובה מהירה לאיומים ברשת. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - יח"צ

״רד פעילה מאוד בתחומי האינטרנט של הדברים ו-G5 והפיתוחים שלנו מושכים עניין רב בכל העולם בזכות החדשנות שהם מביאים״, אמר אודי קשקש, מנכ״ל ונשיא חברת RAD. ״הבחירה ב-RAD היא הצבעת אמון בטכנולוגיה שלנו. הדור החמישי בסלולר מביא עימו מהפיכה בתעשייה, בתחבורה, בתשתיות העירוניות בעסקים ואני וכל עובדי החברה שמחים לשמש כ׳קטר׳ שיסייע בהנעת תעשיית ההייטק הישראלי״. 

להערכת משרד התקשורת מדובר בטכנולוגיות שהצלחתן מהווה "Game Changer" כלכלי אמיתי ומנוע צמיחה משמעותי לכלכלה הישראלית. הפיתוחים החדשים בטכנולוגיית הדור החמישי צפויים להיות חוד החנית של הטכנולוגיות החכמות בשנים הקרובות והביקוש אליהם צפוי לגדול בכל העולם.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה

אודות RAD

כיצרנית גלובלית של פתרונות גישה לטלקום, RAD מחויבת לאפשר לספקי שירותים ומפעילי תשתית קריטית להעביר כל שירות על גבי כל רשת. באמצעות טכנולוגיות חלוציות ופיתוח חדשנות משותפת עם לקוחות החברה, RAD שואפת לסייע למפעילי שירותי תקשורת להתקדם בשרשרת הערך בקצב המתאים להם,  בין אם מדובר בווירטואליזציה של קצה הרשת וב-vCPE, ב- IoT תעשייתי, או ב-5G xHaul.  עם 40 שנות חדשנות, נוכחות עולמית משמעותית ביותר מ -150 מדינות והתקנות של מעל 16 מיליון מוצרים, ל- RAD ניסיון מוכח של מתן ערך וטיפול בצרכי הלקוחות.

RAD היא חברה בקבוצת RAD המייצגת הכנסות שנתיות של 1.5 מיליארד דולר ומובילה עולמית בתחום פתרונות תקשורת.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל