למעלה מ 700 אורחים מישראל ביקרו בתערוכת ISE-2017 והשנה המספר עומד להיות גדול עוד יותר. ISE- תערוכה רחבה בהיקפה המכילה 7 אזורי טכנולוגיה המחולקים לתתי קטגוריות ב 14 ביתני ענק, 22 חדרי ועידות, אזורי עיתונות, ראיונות וכנסים. כמעט עיר ועל מנת להתמצא אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה המעודכנת של Integrated Systems Europe 

האפליקציה המשמשת לניווט מציעה מספר פונקציות אשר יכולות להעשיר את חווית המבקר, ביניהן ניתן למצוא מידע על אירועים המתרחשים בזמן התערוכה, איתור יצרנים ומציגים, חיבור פרופיל לינקדאין לטובת נטוורקינג עם באי התערוכה ועוד. 

היתרון בשימוש באפליקציה הוא ההקלה על התמצאות ברחבי הביתנים וקיצור זמן הגעה מדוכן אחד לאחר. האפליקציה עושה שימוש ברכיב הבלוטות' שבטלפון החכם ומתקשרת עם Bluetooth Beacons הפזורים ברחבי ה-RAI, על מנת ליצור מיקום מדויק עבור המשתמש ולסייע לו להגיע במהירות ממקום למקום.

שירות נוח נוסף אותו מנגישה האפליקציה, הוא מידע על המציגים ומיצגים מיוחדים. את המציגים ניתן לאתר באמצעות חיפוש במפת הביתנים באמצעות חיפוש שמי ולחיצה על שם המציג תעביר אתכם לעמוד מידע הכולל בין השאר קישור לאתר הבית של היצרן, כתובת מייל, טלפון, עמוד לינקדאין וקישור למיקומו במפה. לחיצה נוספת על אייקון המיקום תעביר אתכם למפה ותאפשר לכם לנווט אל היצרן.

פיצ'ר נחמד לאוהבי הרשת החברתית מאפשר חיבור לחשבון הטוויטר ושליחת הודעות מתוך אפליקציית iseeurope. לחלופין אם אתם נמנעים מקישור חשבון הטוויטר, ניתן לקרוא הודעות מטעם ISE, AVIXA, CEDIA, יצרנים, מציגים ומבקרים בתערוכה.

ישנם הבדלים בין האפליקציות למכשירי אנדרואיד לבין IOS וחלק מהפיצ'רים יהיו זמינים במהלך התערוכה בלבד.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל