יום חמישי , דצמבר 2 2021

פורום המולטימדיה המקצועי הראשון למנמ"רים ברשויות המקומיות בשת"פ עם Infocomm International

סדרת מפגשי AV-Forums של AVMaster מבית אנשים ומחשבים בשת"פ עם ארגון אינפוקום הבינ"ל הינם מפגשי ידע, הכשרה והעשרה אשר מיועדים לחיזוק, קידום ופיתוח של אנשי האודיו – וידאו והמולטימדיה בארגונים בישראל. במפגשים אנו מחברים בין יצרנים, אינטגרטורים, בעלי תפקידים, יועצים ועוד על מנת לחזק את הסינרגיה, הלמידה ההדדית ושיתוף הפעולה בין כלל הגורמים בתעשייה.

המפגש הראשון של AV-Forums ייערך במשרדי Crestron Israel בכפר סבא בתאריך 22.9.2016 בסימן מרכזי השליטה העירוניים בעיר החכמה, מערכות מולטימדיה למקומות ציבוריים, אתגרי החמ"ל העירוני ועוד, והוא מיועד למנמ"רים (CIO) ברשויות המקומיות.

דותן שובל, מייסד פורטל AVmaster: "זהו צעד נוסף למימוש החזון של AVmaster  להעברת עולמות ה-AV והמולטימדיה עתירי התוכן למסלול ראוי באמצעות שיתוף ידע בקבוצות ממוקדות. בפורום העיר החכמה שייערך בספטמבר הקרוב במשרדי קרסטרון בכפר סבא, ייהנו מנהלי המחשוב של הרשויות המקומיות מתכנים מקצועיים ברזולוציות גבוהות באמצעות דיון אינטימי שיתקיים בנושאים המהווים מכנה משותף מובהק למשתתפים. זהו האירוע הראשון בסדרת האירועים המיוחדים שלנו שייערכו בשיתוף פעולה עם ארגון Infocomm International, הארגון המוביל את תעשיית ה-AV  המקצועי ברחבי העולם כבר עשרות שנים. אנו שמחים להביא את הסטנדרטים והידע המקצועי של אינפוקום לאנשי תעשיית ה-AV כאן בישראל ".

לפרטים והרשמה,  אנא פנו למחלקת אירועים 03-733-0777 או השאירו פרטיכם כאן:

פורום המולטימדיה המקצועי הראשון למנמ"רים ברשויות המקומיות בשת"פ עם Infocomm International, AVmaster

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל