פורום המולטימדיה המקצועי הראשון למנמ"רים ברשויות המקומיות בשת"פ עם Infocomm International

סדרת מפגשי AV-Forums של AVMaster מבית אנשים ומחשבים בשת"פ עם ארגון אינפוקום הבינ"ל הינם מפגשי ידע, הכשרה והעשרה אשר מיועדים לחיזוק, קידום ופיתוח של אנשי האודיו – וידאו והמולטימדיה בארגונים בישראל. במפגשים אנו מחברים בין יצרנים, אינטגרטורים, בעלי תפקידים, יועצים ועוד על מנת לחזק את הסינרגיה, הלמידה ההדדית ושיתוף הפעולה בין כלל הגורמים בתעשייה.

המפגש הראשון של AV-Forums ייערך במשרדי Crestron Israel בכפר סבא בתאריך 22.9.2016 בסימן מרכזי השליטה העירוניים בעיר החכמה, מערכות מולטימדיה למקומות ציבוריים, אתגרי החמ"ל העירוני ועוד, והוא מיועד למנמ"רים (CIO) ברשויות המקומיות.

דותן שובל, מייסד פורטל AVmaster: "זהו צעד נוסף למימוש החזון של AVmaster  להעברת עולמות ה-AV והמולטימדיה עתירי התוכן למסלול ראוי באמצעות שיתוף ידע בקבוצות ממוקדות. בפורום העיר החכמה שייערך בספטמבר הקרוב במשרדי קרסטרון בכפר סבא, ייהנו מנהלי המחשוב של הרשויות המקומיות מתכנים מקצועיים ברזולוציות גבוהות באמצעות דיון אינטימי שיתקיים בנושאים המהווים מכנה משותף מובהק למשתתפים. זהו האירוע הראשון בסדרת האירועים המיוחדים שלנו שייערכו בשיתוף פעולה עם ארגון Infocomm International, הארגון המוביל את תעשיית ה-AV  המקצועי ברחבי העולם כבר עשרות שנים. אנו שמחים להביא את הסטנדרטים והידע המקצועי של אינפוקום לאנשי תעשיית ה-AV כאן בישראל ".

לפרטים והרשמה,  אנא פנו למחלקת אירועים 03-733-0777 או השאירו פרטיכם כאן:

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

, פורום המולטימדיה המקצועי הראשון למנמ"רים ברשויות המקומיות בשת"פ עם Infocomm International, AVmaster מגזין המולטימדיה

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל