פורטל AVmaster מכריז על שת"פ עם ארגון Infocomm International

, פורטל AVmaster מכריז על שת"פ עם ארגון Infocomm International, AVmaster מגזין המולטימדיהפורטל AVmaster מבית אנשים ומחשבים מכריז על פתיחת מפגשי הפורומים המקצועיים AV-Forums לאנשי תעשיית ה-AV בישראל. הפורומים ייערכו בסטנדרט אמריקאי בשת"פ ראשון מסוגו עם ארגון ההכשרה והכנסים הבינ"ל המוביל בתעשיית ה-AV העסקי בעולם Infocomm International.

ארגון אינפוקום הוקם בארה"ב בשנת 1939 בכדי לקדם ולייצג את אנשי תעשיות האודיו וידאו העסקי וטכנולוגיות המידע והתקשורת ברחבי העולם. לארגון משרדים במדינות רבות והוא עוסק ב-3 תחומים עיקריים: קיום הכשרות וקורסים, איסוף ידע, קביעת סטנדרטים וסקרי שוק, וכן קיום שולחנות עגולים ואירועי הדגל השנתיים של InfoComm בארה"ב, אסיה, אירופה, אמריקה הלטינית והמזרח התיכון.

כיום חברים באינפוקום כ-5,000 יצרנים, אינטגרטורים, יועצים, משווקים, מקצועני מולטימדיה ועוד מיותר מ-80 מדינות.

, פורטל AVmaster מכריז על שת"פ עם ארגון Infocomm International, AVmaster מגזין המולטימדיהדותן שובל, מייסד פורטל AVmaster: "זהו צעד נוסף למימוש החזון של AVmaster  להעברת עולמות ה-AV והמולטימדיה עתירי התוכן למסלול הראוי להם באמצעות שיתוף ידע בקבוצות ממוקדות. אנו שמחים לפתוח כבר בספטמבר הקרוב את האירוע הראשון בסדרת האירועים שלנו בשת"פ עם הארגון הבינ"ל המוביל אינפוקום אינטרנשיונל ואשר מוקדש לעולמות המולטימדיה וה-AV  ברשויות המקומיות. שיתוף הפעולה בין AVmaster ו-Infocomm נולד במטרה להביא לישראל את סטנדרט הידע וההכשרה הבינ"ל של אינפוקום לעוסקים הרבים בתחום ה-AV העסקי בארץ. סדרת מפגשי AV-Forums הינם מפגשי ידע, הכשרה והעשרה אשר מיועדים לחיזוק, קידום ופיתוח של אנשי האודיו – וידאו והמולטימדיה בארגונים בישראל. במפגשים אנו מחברים בין יצרנים, אינטגרטורים, בעלי תפקידים, יועצים ועוד על מנת לחזק את הסינרגיה, הלמידה ההדדית ושיתוף הפעולה בין כלל הגורמים בתעשייה".

לפרטי האירוע הראשון בסדרה: "פורום המולטימדיה המקצועי הראשון למנמ"רים ברשויות המקומיות", לחצו כאן

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל