מסך חדש בגודל 64.5 אינץ' של חברת איי או דטה מביא הרבה יותר נדל"ן להצגת מידע

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מסך לצרכים שונים – M4K651XDB עם 64.5 אינץ' מקצה לקצה (תמונה: IO Data)

 

ככל שמסך התצוגה גדול יותר, כך כמובן אפשר להציג באופן ברור יותר את המידע שרוצים להעביר לצופים. M4K651XDB הוא מסך ענק חדש מבית איי או דטה (Io Data) היפנית, שמציע לא פחות מ-64.5 אינץ', והוא יכול לענות על הצרכים של אלה המחפשים פתרון גמיש לשילוט דיגיטלי, יחד עם שילוב של תצוגות פשוטות יותר המבוססות על חיבור למחשב PC.

M4K651XDB מבוסס על פאנל ADS ברזולוציית 4K בבהירות של 400 ניט, ניגודיות של 1200:1, קצב רענון של 60 הרץ וזמן תגובה שנע בין 5-8 אלפיות השנייה. הוא גם מציע תמיכה ב-HDR 10. הוא מגיע עם 2 חיבורי HDMI 1.4, חיבור HDMI 2.0 וחיבור DisplayPort 1.2. יש גם שני רמקולים מובנים בעוצמה יחסית גבוהה של 10 וואט שמספיקה בהחלט לצרכיי העברת תכנים המשולבים עם אודיו.

אבל הדבר החשוב באמת הוא מעבד מיוחד שאיי או דטה שילבה במסך ומאפשר התאמה אוטומטית של תכנים לרזולוציית ה-UHD של המסך, גם אם המקור שלהם מבוסס על רזולוציית SD או HD בלבד, והוא עושה זאת תוך הימנעות מטשטוש התמונה. כמו כן תומך המסך בטכנולוגיית שיפור צבע כדי לשיפור ואיזון רוויית הצבעים של התמונות המוצגות על המסך, והוא גם יכול להתאים את הבהירות שלו לסביבה בה הוא מונח באמצעות חיישן אור סביבתי.

זהו אינו פתרון זול במיוחד: M4K651XDB עולה כ-1,480 דולרים. הוא מגיע עם חמש שנות אחריות ובחברה טוענים שהתאורה האחורית תחזיק לפחות 30,000 שעות פעילות רציפה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל