מסלקום TV לחברת סילורה- מינוי מעניין בתעשיית ה AV

"המטרה היא לייצר תשתית שתאפשר למחלקה לפתח יותר מוצרים בצורה איכותית ומהירה יותר, בעזרת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שאותן אני מביא מניסיוני"

במהלך חודש אפריל נכנס עמרי גילת לתפקיד מנהל הפיתוח בחברת סילורה מכפר מסריק.  עומרי כבר גיבש לעצמו אסטרטגיה לייעול המחלקה. "המטרה היא לייצר תשתית שתאפשר למחלקה לפתח יותר מוצרים בצורה איכותית ומהירה יותר, בעזרת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שאותן אני מביא מניסיוני".

בתפקידו יהיה עמרי אחראי על תחומי התוכנה, החומרה, ההנדסה, הפרויקטים וה- QA.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

חברת סילורה למחקר ולפיתוח, ממוקמת בכפר מסריק ועוסקת בפיתוח מוצרים להעברת וידיאו ואודיו ובמתן פתרונות בסביבות טכנולוגיות מאתגרות. מומחי מחלקת הפיתוח של החברה בעלי ניסיון רב בפיתוח של מוצרים בסטנדרטים גבוהים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בתעשייה. הטכנולוגיות של סילורה מיושמות בענפים שונים, כמו; רפואה, ביטחון, אולפני שידור, פרסום וקולנוע ביתי.

 

האיש והקילומטראג'

עומרי נשוי להילה ואבא לגאיה (15), ליר (12) וצבר (9). לחברת סילורה הוא מביא איתו 20 שנות ניסיון שהצטבר במגוון תפקידי ניהול פיתוח, תואר ראשון במדעי המחשב, בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני.

לתפקיד בסילורה נכנס לאחר שורה של תפקידי פיתוח בחברות שונות, כשהאחרון שבהם היה בחברת סלקום TV, שם היה אחראי על כל פיתוח התוכנה של המיזם, ה- QA, הארכיטקטורה והפרויקטים השונים. קודם לכן ביצע תפקיד דומה בחברת פלייקאסט, שפיתחה מוצר למשחקי מחשב עתירים בגרפיקה על ממיר פשוט, וזאת באמצעות "הסטרמה" חכמה של וידיאו. את דרכו המקצועית החל עומרי בחברת אלביט מערכות ומערכות ביטחוניות נוספות בארץ ובחו"ל.

הניסיון המצטבר של עומרי בתפקידי ניהול פיתוח בלבד נפרש על עשר שנים. על כך הוא הסביר: "הידע הטכני שלי בתוכנה ובתחום העברת וידיאו הוא רב, אך תחום ההתמחות העיקרי שלי הוא הקמת וייעול מחלקות פיתוח תוך שיפור איכות התוצרים וזמני הפיתוח".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל