יום חמישי , דצמבר 2 2021

מערכת לתמלול קבצי שמע מבית "ארגוקום"

חברת "ארגוקום" בשיתוף עם חברת "Cis" מציגות פתרון חדשני למערכת תמלול שיחות על בסיס קבצי שמע. בניגוד לפתרון הרווח בשוק, שמבוסס על מילות מפתח או אינדקס פונטי, הטכנולוגיה שפיתחה חברת "Cis" מבוססת על רשתות נוירונים ועל למידה עמוקה. התוצר שמתקבל הוא בעל ביצועים גבוהים מבחינה אקוסטית ולשונית, ומתאים לשוק הישראלי.

אבי לוי, סמנכ"ל מכירות של חברת ארגוקום מסר: "השקענו לא מעט בצרכים של השוק הישראלי ובחידוש של תמלול בשפה העברית ברמה גבוהה. המערכת נותנת מענה נרחב לגופים שמבצעים בקרת איכות ולגופים שמעוניינים לבצע חיפוש מידע, וכן נותנת מענה לרגולציה שדורשת תמלול לחדרי דירקטוריון וחברות ביטוח ". עוד נמסר שהתקנת המערכת פשוטה ומבוססת על שרת קיים או ייעודי.

מערכת לתמלול קבצי שמע מבית "ארגוקום", AVmaster

 

ממשק נגיש למשתמש
בשונה מחיפוש של שיחות מוקלטות על פי פרמטרים של זמן, מקום או בעל תפקיד, מערכת תמלול קבצי השמע מאפשרת למצוא בפשטות ובקלות שיחות מוקלטות, ולקבל תוצאות שמהן אפשר לברור את השיחות הרלוונטיות. זאת באמצעות ביצוע חיפוש על פי ערך אחד או קבוצת ערכים במערכת ההקלטה של "ארגוקום".
כמו כן, ניתן לייעל את תהליך החיפוש בביצוע תיוגים, שמירת חיפושים דומים ועוד.

היכולת לקרוא ובמקביל להאזין לשיחה המתומללת משמש יתרון עבור עסקים, ששואפים לשפר את ביצועיהם ולשכלל את תהליכי הלמידה שלהם.  

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל