חברת "ארגוקום" בשיתוף עם חברת "Cis" מציגות פתרון חדשני למערכת תמלול שיחות על בסיס קבצי שמע. בניגוד לפתרון הרווח בשוק, שמבוסס על מילות מפתח או אינדקס פונטי, הטכנולוגיה שפיתחה חברת "Cis" מבוססת על רשתות נוירונים ועל למידה עמוקה. התוצר שמתקבל הוא בעל ביצועים גבוהים מבחינה אקוסטית ולשונית, ומתאים לשוק הישראלי.

אבי לוי, סמנכ"ל מכירות של חברת ארגוקום מסר: "השקענו לא מעט בצרכים של השוק הישראלי ובחידוש של תמלול בשפה העברית ברמה גבוהה. המערכת נותנת מענה נרחב לגופים שמבצעים בקרת איכות ולגופים שמעוניינים לבצע חיפוש מידע, וכן נותנת מענה לרגולציה שדורשת תמלול לחדרי דירקטוריון וחברות ביטוח ". עוד נמסר שהתקנת המערכת פשוטה ומבוססת על שרת קיים או ייעודי.

מערכת לתמלול קבצי שמע מבית ארגוקום, מערכת לתמלול קבצי שמע מבית "ארגוקום", AVmaster מגזין המולטימדיה

 

ממשק נגיש למשתמש
בשונה מחיפוש של שיחות מוקלטות על פי פרמטרים של זמן, מקום או בעל תפקיד, מערכת תמלול קבצי השמע מאפשרת למצוא בפשטות ובקלות שיחות מוקלטות, ולקבל תוצאות שמהן אפשר לברור את השיחות הרלוונטיות. זאת באמצעות ביצוע חיפוש על פי ערך אחד או קבוצת ערכים במערכת ההקלטה של "ארגוקום".
כמו כן, ניתן לייעל את תהליך החיפוש בביצוע תיוגים, שמירת חיפושים דומים ועוד.

היכולת לקרוא ובמקביל להאזין לשיחה המתומללת משמש יתרון עבור עסקים, ששואפים לשפר את ביצועיהם ולשכלל את תהליכי הלמידה שלהם.  

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל