מרכז טרפורד סיים את שדרוג האודיו במתחם המזון הגדול באירופה

כייף לבלות, כייף לאכול אבל הכי כייף לבלות ולאכול. החוויה הזו השתדרגה משמעותית הודות לסיום עבודות שדרוג מערכת האודיו במתחם המזון שבמרכז טרפורד, המהווה את הקניון השני בגודלו בבריטניה, ומארח כ-30 מיליון מבקרים בשנה

, AVmaster מגזין המולטימדיה

מערכת הסאונד המתקדמת שהותאמה לדרישות הייתה של חברת NEXO : שתי קומות מעל 30 מסעדות, בתי קפה וברים ביחד עם גישה להופעות, אירועים חיים ועוד, לצד מסך וידאו ענק.

T.G בייקר, שהייתה החברה האחראית להטמעת המערכת בפרוייקט, דאגה לעצב פתרון אודיו מקיף שיועד למיקום הענקי. המערכת העיקרית במערכת הינו NEXO GEO M6 compact line array, עם מתלי שש קופסאות של קבינטי רמקולים לבנים של M620 שיועדו למסך הוידאו הענק. אותם רמקולים קטנים מקרינים סאונד למרחק של יותר מ-50 מטר של מתחם המזון, מלווים בזוג NEXO LS18 סאב באס שהותאמו והוסבו למבנה המתחם.

הציוד ההיקפי שנבחר לקרקע ולקומה הראשונה הו 8 זוגות של NEXO’s compact point-source loudspeakers מסדרת ה-ID. העיצוב הזה השתמש במודלים לבנים עם תבנית תפוצה של 120• x 40•. כל 16 היחידות הינן מתואמות זמן באמצעות BSS סאונדווב.

"כאשר אנו מציינים את חגיגות ה-20 למרכז טראפורד השנה, הלקוח שלנו רצה מערכת שהינה יצירת אומנות של ממש" מסביר ג'ייסון לונגוורת', במאי הפרוייקטים בחברה "הם רצו את האופציה של לכוונן את ה-SPL של כל זוג באופן עצמאי, כדי להיות מותאמים לאירועים שונים. כדי לבצע זאת בצורה ידידותית למשתמש, התאמנו את דף השליטה של ה-BSS לתוצרים כאלו."

ארבעה מגברי שליטה שולטים על המערכת כולה. בכל זוג של סדרת ID ישנו ערוץ נפרד, עם ארבעה ערוצים אחרים ששולטים במערך ה-GEO M6. המגבר הרביעי מיועד לסאבי ה-LS18.

הקבינטים יושבים על מערכת סיבים אופטים קיימת, שהותקנה ע"י חברת T.G בייקר כבר בעת פתיחת הקניון ב-1998. החברה גם לוקחת חלק בפרוייקט הפינוי והחירום של האוריינט, ונבחרה לספק את מערכות האזעקה העדכניות.

לונגוורת' סיכם את הנושא בכך ש"גם סגרת ID וגם ה-GEO M6 הינם קבינטים קטנים ביחס לתוצר שהם יכולים להפיק, כך שהתוצאות מסיבות רצון גם מבחינת המראה וכמובן גם מבחינה ווקאלית."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל