יום שני , אוקטובר 18 2021

משיתוף הפעולה הזה הלקוחות רק ירוויחו

דמיינו מה קורה כששתי יצרניות ענקיות ומובילות, כל אחת בתחומה – Extron בתחום ה AV ו Poly ב UC, מאחדות כוחות במטרה להשיג את המענה המיטבי לצרכי השוק באמצעות ההבנה שכל אחת מביאה את החוזקות שלה לחדרי וחללי הפגישות שלכם. השלם גדול מסך חלקיו.   

ארגונים שיבחרו ליישם מערכת מבוססת רכיבים מ Extron ו Poly ייהנו מהטוב בשני העולמות, כזה המעניק למשתמשי הקצה סביבה העובדת בצורה פשוטה וטבעית (Native) ישירות מהקופסא, ללא צורך בהתקנות מסובכות, חששות מתחזוקות יקרות או תלות במתכנת חיצוני.  

לשיתוף הפעולה הזה יש עבר שיצר פתרונות מובילים ששווקו יחד, כך שבאופן טבעי שילובים נוספים, ודאי בעידן של צריכת פתרונות וידאו מוגברת, אטרקטיביים מאוד עבור אתגרי הארגונים המשתנים. 

השילוב בין השתיים מאפשר למשתמשי הארגון לתפעל את תקשורת הוידאו באמצעות ממשק אחיד (UI), בכל גודל או סוג של חדר, על גבי מסך מגע אחד המנצח על תיאום מושלם בין ה AV ל UC הארגוני. 

שתי היצרניות ידועות בגישה השואפת להקל ולעודד את המשתמש הארגוני לעשות את השימוש המקסימלי התואם את צרכיו (facing the customer) ולכן הסינרגיה היא ברמת תפישת הצרכים, אפיון והנדסת המוצרים להשגת הערך המרבי. 

למי זה מתאים ולמה? דן אנגל, מנהל אזורי ב Poly וערן גבעון, מנכ"ל Extron ישראל, מרחיבים על התועלות ביישום הפתרון המשותף.  

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל