נגני המדיה החדשים של AOPEN מבוססים על מעבדי Ryzen של AMD

, AVmaster מגזין המולטימדיה
דור חדש של נגני מדיה לתצוגות קטנות (תמונה: AOPEN)

 

AOPEN הכריזה על עדכון לסדרת נגני המדיה שלה, Digital Engine. את הנגנים החדשים מציעה החברה עבור פתרונות קירות וידאו המבוססים על שלושה, ארבעה ושישה פאנלים, עבור ורטיקאלים כמו מסעדות, חנויות וכדומה.

ההשקה החדשה כוללת שלושה התקנים, כשאחד מהם הוא הדור השני של DE6340 שהוא נגן לשלטים דיגיטליים עם ארבע יציאות, והוא מיועד לעבוד עם קירות וידאו המורכבים מארבעה פאנלים, וכן לשמש מסעדות שרוצות להציג תפריטים באיכות גבוהה במיוחד, במיוחד במסעדות אוכל מהיר. זהו ההתקן הראשון בו החברה שיבצה מעבד Ryzen של AMD, והוא תומך בתצוגה באיכות של 4K ב-60 הרץ עם HDR.

"עם יותר מ-20 שנות ניסיון אנחנו מבינים את הצרכים של הלקוחות ועם הידע שלנו אודות מוצרי AMD, אנו יכולים ליצור מוצרים טובים יותר. ובתורם, הלקוחות שלנו מפתחים פתרונות טובים יותר לשביעות רצון הלקוחות שלהם", אמר סטן צוי, ראש חטיבת הערוצים והלקוחות של AOPEN.

שני הנגנים האחרים שהציגה החברה הם DE6200 שלפי החברה נותן תשובה לחוסר בשוק של פתרונות לשלושה מסכים, וגם הוא מציע תמיכה ב-4K אם בווידאו ואם בתפריטים סטטיים ובתצוגת מידע, ו-DEV7610-X6 שמציע שש יציאות miniDisplayPort ושבב גרפי E8860 של AMD לפתרונות קיר וידאו שמוצבים במקומות ארגוניים בעלי חשיבות גבוהה – לדוגמה, חדרי בקרה ושליטה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל