חברת נוביסיין הציגה בגאווה, בפעם השלישית ברציפות, בביתן מכובד ב ISE את פתרונות התוכנה לשילוט הדיגיטלי מתוצרתה

, AVmaster מגזין המולטימדיה

תערוכת ה ISE אשר הולכת וגדלה מידי שנה, מכילה איזור שלם אשר מתמקד בשילוט הדיגיטלי. האיזור מתאפיין במבקרים רבים המבקשים ללמוד על הפתרונות החדשניים והייחודיים בתחום, אשר הופך להיות עתיר טכנולוגיה ומאותגר כל העת במימושים חדשים עבור קהלי המטרה המגוונים. המבקרים מחפשים לאתר פתרונות פשוטים וזולים להטמעה, הן בהיבט החומרה והתוכנה. 

מבקרי איזור השילוט הדיגיטלי, אשר ברובם אנשי מקצוע בתחום הטמעת המערכות (System Integrator), הינם בדיוק קהל היעד של נוביסיין. ואכן, באמצעות שילוב של שלל חידושים בביתן, כגון IoT, זיהוי פנים, אינטראקטיביות, רשתות חברתיות ואף תמיכה בשלל מערכות הפעלה, לצד מעט 'חוצפה ישראלית', הצליחה נוביסיין לייצר תנועה משמעותית וקשרים חדשים ומעניינים, אשר יבשילו בדומה לשנים הקודמות, לכדי שיתופי פעולה ואף שותפויות לטווח ארוך. אורחי הביתן כובדו בכוסית ויסקי אשר תרמה לאווירה החמימה והמקרבת. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
ניר דורון, COO, נוביסיין
, AVmaster מגזין המולטימדיה

בנוסף לקהל המקצועי, ביקרו בביתן השנה גם אנשי פיתוח עסקי המעוניינים להרחיב את מעגל ההיכרויות שלהם עם טכנולוגיות חדשות, אשר אינן בהכרח פרי פיתוחן של החברות הגדולות, אלא של חברות 'בוטיק' המתמחות בפתרונות ממוקדים. כך זכתה נוביסיין לביקור מנציגי גוגל, פיליפס,LG, AOpen , Samsung ועוד ברנדים גדולים ומוכרים, לצד שותפים ותיקים של החברה מאירופה וישראל, שהפכו את הביתן לנקודת יציאה לסיורים בתערוכה ההומה אדם. 

לדברי ניר דורון, ה COO של נוביסיין, המגמה הבולטת השנה היתה של מסכי ענק מסין ונדמה היה כי האולם הרחב צר מלהכיל את 'מפלצות' ה – LED העצומות. 

נציגי החברה הספיקו לחגוג ערב מהנה שנוהל ביד רמה על ידי Samsung IL במרכז העיר, ממש על ככר הדאם, בו השתתפו כל השחקנים המובילים בעולם השילוט ונהנו מהעמקת הקשרים האישיים והעסקיים.

לדורון אין ספק שניפגש ב ISE-2019

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל